Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Z powodu remontu nawierzchni Hetmańska korkuje się już od Wildy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Z powodu remontu nawierzchni Hetmańska korkuje się już od Wildy
05-04-2018 20:39   Janusz Ludwiczak
Drogowcy remontują nawierzchnię na ulicy Hetmańskiej pomiędzy Głogowską a Kasprzaka. Jak zapewnia ZDM dzięki remontowi kierowcy zyskają większy komfort jazdy na kolejnym odcinku ulicy Hetmańskiej, jednak do tego czasu zmotoryzowani muszą czekać w korkach, które w godzinach szczytu sięgają nawet do ul. 28 Czerwca 1956 r. na Wildzie.

Remont nawierzchni prowadzony jest na ulicy Hetmańskiej, pomiędzy Głogowską a Kasprzaka. Jak wyjaśnia ZDM dzięki inwestycji kierowcy zyskają większy komfort jazdy na kolejnym odcinku ulicy Hetmańskiej.

W związku z robotami na Hetmańskiej tworzą się ogromne korki, które w godzinach szczytu sięgają nawet do ul. 28 Czerwca 1956 r., a niekiedy do Rolnej. Sytuację komplikują jeszcze targi motoryzacyjne Motor-Show.

Na czas prowadzonych prac przesunięty został również przystanek autobusowy "Głogowska/Hetmańska". Autobusy linii nr 79 w kierunku Kaczej zatrzymują się 50 metrów dalej, na ul. Hetmańskiej za skrzyżowaniem z Kasprzaka.

Remont na Hetmańskiej ma zakończyć się w piątek, jednak w kolejnych dniach drogowcy planują jeszcze odmalowanie oznakowania poziomego i przeprowadzenie regulacji wpustów.


Fot: Andrzej Radwański

ZOBACZ TAKŻE: "Siódemka" jeździ przez Wildę, z Dworca Zachodniego odjeżdża bimba nocna "202"

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym: www.24.lazarz.pl lub wyślij e-mail 24@lazarz.pl albo sms/mms: 503 420 675.
ŁAZ@RZ24 – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

05

wrz

do 06-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarzy, zabawek i pasji

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: