Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tysiąc przedszkolaków w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tysiąc przedszkolaków w Arenie
27-03-2018 05:07   Janusz Ludwiczak
Arena stała się miejscem sportowych zmagań pięcio i sześciolatków. Blisko tysiąc maluchów z 40 poznańskich przedszkoli bierze udział w "Sportowym Zajączku".

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji (POSiR) już po raz 16. zorganizowały "Sportowy zajączek", podczas którego najmłodsi rywalizują w kilkunastu konkurencjach, wśród są m.in zapełnianie koszyczka wielkanocnego, wyścigi gokartów i zajęcze skoki.

Co roku przed Wielkanocą dzieci z poznańskich przedszkoli spotykają się w Hali Widowisko-Sportowej Arena, aby wspólnie z wielkanocnym zajączkiem bawić się w świątecznej atmosferze. Organizatorzy przygotowali szereg zadań sportowych, które będą musieli wykonać mali zawodnicy, wykazując się szybkością, sprawnością i pomysłowością. Nad świąteczną oprawą czuwają animatorzy, którzy przygotowali wiosenne animacje. Do dyspozycji dzieci są również dmuchane zamki i zjeżdżalnie. O bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany ratownik medyczny, a dzieci dodatkowo będą uczestniczyły w pokazie pierwszej pomocy. Każde z uczestniczących w zabawie przedszkoli otrzyma zestaw upominkowy, a dzieci pamiątkowe koszulki z logo imprezy oraz słodycze – informuje POSiR.

Sportowy zajączek potrwa do czwartku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: