Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tysiąc przedszkolaków w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tysiąc przedszkolaków w Arenie
27-03-2018 05:07   Janusz Ludwiczak
Arena stała się miejscem sportowych zmagań pięcio i sześciolatków. Blisko tysiąc maluchów z 40 poznańskich przedszkoli bierze udział w "Sportowym Zajączku".

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji (POSiR) już po raz 16. zorganizowały "Sportowy zajączek", podczas którego najmłodsi rywalizują w kilkunastu konkurencjach, wśród są m.in zapełnianie koszyczka wielkanocnego, wyścigi gokartów i zajęcze skoki.

Co roku przed Wielkanocą dzieci z poznańskich przedszkoli spotykają się w Hali Widowisko-Sportowej Arena, aby wspólnie z wielkanocnym zajączkiem bawić się w świątecznej atmosferze. Organizatorzy przygotowali szereg zadań sportowych, które będą musieli wykonać mali zawodnicy, wykazując się szybkością, sprawnością i pomysłowością. Nad świąteczną oprawą czuwają animatorzy, którzy przygotowali wiosenne animacje. Do dyspozycji dzieci są również dmuchane zamki i zjeżdżalnie. O bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany ratownik medyczny, a dzieci dodatkowo będą uczestniczyły w pokazie pierwszej pomocy. Każde z uczestniczących w zabawie przedszkoli otrzyma zestaw upominkowy, a dzieci pamiątkowe koszulki z logo imprezy oraz słodycze – informuje POSiR.

Sportowy zajączek potrwa do czwartku.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

sie

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

22

sie

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Zimna wojna" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

23

sie

do 24-08-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: