Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jedna osoba została ranna w zderzeniu samochodu z tramwajem przy Święcickiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jedna osoba została ranna w zderzeniu samochodu z tramwajem przy Święcickiego
27-02-2018 00:06   Janusz Ludwiczak
Do zderzenia samochodu z tramwajem doszło na ulicy Grunwaldzkiej i Święcickiego.

Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 13:44.

W związku z dużym natężeniem ruchu związanym między innymi z odbywającymi się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich targami Gardenia zdarzenie spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu drogowym. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego stwierdzono, że: dwie osoby podróżujące samochodem osobowym uskarżały się na ból w okolicy klatki piersiowej i głowy, wszystkie osoby podróżujące tramwajem samodzielnie opuściły pojazd i oddaliły się z miejsca zdarzenia, brak osób poszkodowanych – informuje bryg. Jarosław Kuśmirek, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu napięcia z pojazdu oraz zakręceniu gazu w samochodzie osobowym, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym i przekazaniu ich przybyłym ratownikom medycznym – dodaje bryg. Jarosław Kuśmirek.

Po przebadaniu decyzją kierownika Zespołu Ratownictwa Medycznego jedna osoba została zabrana do szpitala. Na miejsce przybyli funkcjonariusze Policji oraz przedstawiciele Nadzoru Ruchu MPK, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia i przeprowadzali czynności dochodzeniowe.


R E K L A M A

Fot: bryg. Jarosław Kuśmirek/JRG2

ZOBACZ TAKŻE: Jedna osoba została ranna w zderzeniu tramwaju z samochodem na Głogowskiej

ZOBACZ TAKŻE: Zderzenie dwóch samochodów przy Parku Wilsona. Stacja rowerów miejskich została staranowana

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

27-02-2018 07:52:48
Okoliczności
A jakby tak fizycznie wydzielić torowisko
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

04

lip

do 06-07-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Szczyt Bałkanów Zachodnich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: