Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Będą zmiany na znaczących stanowiskach państwowych" – Jacek Kryg o nowym roku chińskim {► WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Będą zmiany na znaczących stanowiskach państwowych" – Jacek Kryg o nowym roku chińskim {► WIDEO}
26-02-2018 00:23   Janusz Ludwiczak
"Ten rok nie będzie optymalny na zawieranie związków małżeńskich i staranie się o potomka. Przewiduje się zmiany na znaczących stanowiskach państwowych, wymuszone ruchami robotniczymi i demonstracjami na rzecz słabszych i pokrzywdzonych. Będą kłopoty z ziemią, czyli obsunięcia gruntu, lawiny błotne, zawalanie się budynków i trzęsienia ziemi – znany astrolog, mistrz feng shui, kulturoznawca i filozof Jacek Kryg mówił w Klubie "Krąg" o rozpoczętym roku chińskim ziemnego psa.

16 lutego, od nowiu Księżyca rozpoczął się nowy rok chiński. Jacek Kryg, znany astrolog, filozof, kulturoznawca, religioznawca i mistrz feng shui na zaproszenie Stowarzyszenia Radiestetów im. Czesława Spychalskiego w Klubie "Krag" mówił o tym jaki będzie rok ziemnego psa.

Jest to przeciętnie korzystny rok na romanse czy związki małżeńskie. Tak głosi teoria związana z pierwszym dniem wiosny, inna zaś, odnosząca się do samego znaku Psa, a szczególnie do żywiołu roku, nie jest nawet trochę optymistyczna, jeśli chodzi o ewentualne szczęście małżeńskie. Nie będzie zbyt wiele sprzyjających okazji do zakochania się, co nie wróży nic dobrego ludziom samotnym. W roku Psa należy zatem spodziewać się wyraźnego zwolnienia spraw sercowych, co nie oznacza, że nie będzie różnych skandali obyczajowych. Generalnie rzecz ujmując należy uznać, że rok 2018 nie będzie rokiem optymalnym na zawieranie związków małżeńskich, a przede wszystkim staranie się o potomka – uważa Jacek Kryg, astrolog.

Zdaniem Jacka Kryga rok ziemnego psa sprzyjać będzie sukcesom w szeroko rozumianym współzawodnictwie, takimi jak: żeglarstwo, podnoszenie ciężarów, majsterkowanie, mechanika, ogrodnictwo, modernizowanie domu, taniec, skok w dal czy gotowanie.

Zwykle każdy Pies stoi na straży prawa, porządku i własności prywatnej, że jest na politycznej lewicy i lubi walczyć o sprawy innych. Dlatego w latach będących pod panowaniem tego zwierzęcia dochodzi do prób przywrócenia ładu oraz prawa w miejscach i krajach, gdzie jeszcze do niedawna nie było to możliwe. Jednym zdaniem, zanosi się na kiepski okres dla despotów, ale dobry rok dla konserwatystów czy też przeciwników postępu. Przewiduje się zmiany na znaczących stanowiskach państwowych, wymuszone ruchami robotniczymi i demonstracjami na rzecz słabszych i pokrzywdzonych – wskazuje Jacek Kryg.

Jak można się domyślić, największe poparcie w roku Psa zwykle zyskują socjaliści i liberałowie, w dobrej wierze walczący o poprawę doli osób w ten czy inny sposób pokrzywdzonych, choć zwykle w obliczu akcji charytatywnej rzadko kto sprawdza grunt, na jakim wyrósł dobroczyńca. Mimo wszystko wszelkie cechy negatywne Psa, takie jak nadmierny pesymizm, cofnięcie się do defensywy, podenerwowanie i obawy o przyszłość, nie przeszkodzą ludziom w działaniu na rzecz innych, choć z pewnością odbiorą tym akcjom dużo radości – dodaje astrolog.

Rok chiński ziemnego psa potrwa 353 dni, do 4 lutego 2019 r. (4718 r. chińskiego).

Psy nigdy nie zawiodą swojej rodziny i przyjaciół, są bowiem szczere i wierne. Na pierwszym miejscu stawiają innych, ale zanadto się przejmują różnymi sprawami.
Ponieważ Pies pozostaje w opozycji do Smoka, który w ba zi również należy do Ziemi, przewiduje się „kłopoty z ziemią”, czyli obsunięcia gruntu, lawiny błotne, zawalanie się budynków i trzęsienia ziemi. Ponieważ do Ziemi należą też drogi, spodziewać się możemy więcej niż zwykle wypadków drogowych, a także katastrof lotniczych (lotnictwo należy do Ognia), gdyż Ogień zaszył się pod ziemią. Ogień skrywa się pod ziemią, zatem narasta też jego możliwość wybuchu. Nie należy lekceważyć czynnych i nieczynnych wulkanów, należy bacznie się im przyglądać
– podsumowuje Jacek Kryg.

A czy sprawdził się Horoskop Chiński na 2017 rok?

Będzie to dobry rok dla zdobywania wiedzy i ciekawości świata. Młodzież będzie osiągać dobre wyniki, jednak nie wypali sama reforma edukacji. Będzie dużo samobójstw. Nie będzie spektakularnych wydarzeń, jednak może się okazać, że będzie drugie referendum w Wielkiej Brytanii, a Brytyjczycy zmienią zdanie w sprawie Brexitu. To ostatni dobry rok na inwestowanie, na jesieni początki kryzysu – mówił rok temu Jacek Kryg, astrolog i mistrz feng shui.


Komentarze (1)

26-02-2018 20:38:48
rychu
Takich ogólników o których mówi ten astrolog to nie trzeba przewidywać bo to każdy zwykły człowiek też może przewidzieć ;)
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: