Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zielono i wiosennie zrobiło się na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zielono i wiosennie zrobiło się na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
25-02-2018 22:41   Janusz Ludwiczak
Nadchodzącą wiosnę można było poczuć podczas targów "Gardenia". Zwiedzający mogli dowiedzieć się w jaki sposób zaplanować sadzenie roślin, grządek warzywnych i drzewek owocowych, by ogród był nie tylko przyjemny dla oka, ale też użyteczny. Międzynarodowym Targom Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu towarzyszyły pokazy florystyczne oraz pokaz mody... roślinnej.

Na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu "Gardenia", które odbyły się już po raz 12. zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą ponad 600 wystawców. Prezentowali oni praktycznie wszystko co nie tylko do domowego ogródka jest potrzebne.

Na "Gardenii" można było znaleźć wszystko co nie tylko z zielenią jest związane – od nowych odmian kwiatów, roślin, po narzędzia i małą architekturę. Nie brakowało więc łopat, grabi, nasion, robotów koszących zieleń. Ogrodnicy i miłośnicy zieleni mogli zobaczyć, ale również zakupić kwiaty, krzewy, drzewa, nasiona i różne dekoracje ogrodowe.

Organizatorzy przygotowali dla publiczności m.in. warsztaty projektowe i pokazy florystyczne. Chętni mogli posłuchać porad, których udzielała znana prezenterka pogodowa i autorka programu związanego z ogrodnictwem – Maja Popielarska.

Jednym z najciekawszych wydarzeń był pokaz mody roślinnej DecoMotion Art. Podczas gali swoimi umiejętnościami popisali się najlepsi polscy floryści i dekoratorzy.

Równocześnie wraz z Gardenią odbyły się Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej "Sport Invest" a także Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych "Specjal Days", na których można było zapoznać się nie tylko z ofertami dekoracji na zbliżającą się Wielkanoc, ale i choinkami oraz ozdobami na kolejne Boże Narodzenie.

Kolejne Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu "Gardenia" odbędą się za rok, a w przyszły wtorek, 6 marca na MTP rozpoczną się targi mebli, wnętrz i designu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: