Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Urządzenie nieczynne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Urządzenie nieczynne
21-08-2009 00:41   Janusz Ludwiczak
Przepraszamy awaria automatu - taki napis od paru dni znów widzą pasażerowie ZTM, którzy chcą kupić bilety w biletomacie przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej.

Urządzenie nieczynne! Przepraszamy awaria automatu. Najbliższy punkt sprzedaży biletów znajduje się ul. Głogowska 133 - taki napis na biletomacie od paru dni znów widzą pasażerowie ZTM i MPK. To już kolejny raz, kiedy po naprawie znów zepsuł się automat biletowy na skrzyżowaniu "Głogowska/Hetmańska".

Automat biletowy przy Głogowskiej/Hetmańskiej od samego początku sprawia problemy. Nie dość, że został zamontowany z kwartalnym opóźnieniem. W końcu gdy zaczął działać w połowie marca wydawał nie tylko bilet, ale zwracał pieniądze, które pasażerowie opłacali za należny przejazd. Ponad 2 miesiące zajęło ZTM naprawianie pechowego biletomatu, z którego pasażerowie mogli ponownie korzystać w drugiej połowie czerwca.

Okazuje się, że z biletomatem znajdującym się na przystanku "Głogowska/Hetmańska" jest więcej problemów. Jak informuje nasz Czytelnik, Karol Kroll automat działa krótko i ciągle szwankuje. Niekiedy nie wydaje reszty lub nie drukuje biletu.

Na szczęście dwa pozostałe łazarskie biletomaty - przy Dworcu Zachodnim i na ulicy Arciszewskiego działają bez problemów.

Nie wiadomo kiedy feralny biletomat zostanie naprawiony. Sprawę przekażemy ZTM-owi.


Komentarze (2)

21-08-2009 17:54:10
max
Żadna nowość. Alibaba za biletomaty odpowiedzialny z dniem 01.01.2009 jest ZTM, a nie MPK. MPK jest tylko przewoźnikiem. Nie zmienia faktu, że tak jak z ulicą Głogowską tak samo z biletomatami należy zrobić raz a dobrze. To są pieniądze wydane w błoto. Kupili tak naprawdę skrzynki metalowe, które stoją sobie i tylko stoją.
21-08-2009 08:19:10
alibaba
i znów nie działa co na to MPK pewnie maja to gdzieś heheh
Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

22

wrz

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Prawo spadkowe" - spotkanie z prawnikiem
- obowiązują zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg" lub telefonicznie: 61 64 74 288

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Czułe struny" - przedstawienie w wykonaniu "Mojego Teatru". Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia 10.09. lub rezerwacja mailowa zapisy.klubk

25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: