Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przedszkolaki pokazały wiernym jasełka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przedszkolaki pokazały wiernym jasełka
19-01-2018 13:27   Janusz Ludwiczak
Tradycją stały się coroczne jasełka wystawiane przez dzieci z Przedszkola nr 51 w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej.

Już po raz piąty przedszkolaki z nad Magnolii wystawiły w minioną niedzielę jasełka w kościele Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej.

Przedszkolaki ze swoimi wychowawczyniami przygotowały niezwykłe przedstawienie dla licznie przybyłych członków rodzin małych artystów, parafian i gości. Mali aktorzy w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców z niezwykłym przejęciem odegrali sceny z narodzin Pana Jezusa. Występ był piękny, w niejednym oku pokazała się łza wzruszenia. Ksiądz proboszcz Eugeniusz Guździoł przygotował dla małych artystów upominki a widzowie nagrodzili dzieci gromkimi brawami – relacjonuje Anna Pierzynowska z Przedszkola nr 51.

Tekst oraz oprawę muzyczną przygotowały nauczycielki: Elżbieta Roman i Anna Pierzynowska, całość koordynowała Klaudia Sobecka-Szcześniak, dyrektor placówki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: