Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Hej kolęda, kolęda - INFORMATOR - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Hej kolęda, kolęda - INFORMATOR
15-01-2018 05:50   Janusz Ludwiczak
Trwają odwiedziny duszpasterskie w łazarskich parafiach. Przedstawiamy nasz informator kolędowy.

Tuż po świętach Bożego Narodzenia rozpoczęły się odwiedziny duszpasterskie. Księża wraz z ministrantami z "kolędą" odwiedzają swoich parafian codziennie po południu, a także w weekendy. Ze względu na duży obszar parafii i małą liczbę kapłanów odwiedziny kolędowe odbywają się także w niedziele.

Odwiedziny duszpasterskie powinny zakończyć się do końca okresu kolędowania, czyli do 2 lutego, kiedy przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także Matki Boskiej Gromniczej. Kolęda najdłużej potrwa w Parafii Św. Anny (do 4 lutego) oraz w Parafii Matki Boskiej Bolesnej (do 6 lutego)

Portal lazarz.pl specjalne dla parafian i mieszkańców Łazarza przygotował już po raz jedenasty informator kolędowy. Tym samym odpowiadamy na liczne zapytania z Państwa strony.

Otrzymaliśmy kilka zapytań na maila oraz profil na Facebooku: "Kiedy będzie zamieszczona kolęda".

Czy tak ciężko jest zamieścić ogłoszenie o kolędzie która już trwa od dwóch tygodni Co roku to samo .Trzeba prosić się Was o taką informację Nie wychodzę z domu i mam problem aby dowiedzieć sie bez pośrednio w kościele – pisze do nas w mailu "rino".

Przygotowanie wykazu z czterech parafii zajęło trochę czasu. Dla przykładu planu kolędy nie chciała bezpośrednio udostępnić Parafia Matki Boskiej Bolesnej, odsyłając do kupna gazetki parafialnej. Dla porównania inne parafie zamieściły plan odwiedzin duszpasterskich na swojej stronie internetowej (jak miało to miejsce w przypadku Parafii Chrystusa Sługi i Św. Anny. Parafia Michała Archanioła będzie podawać plan kolędy na bieżąco w niedzielnych ogłoszeniach parafialnych - będziemy go również na bieżąco dodawać w naszym informatorze na www.koleda.lazarz.pl).

ZOBACZ TAKŻE: Informator kolędowy - www.koleda.lazarz.pl


Komentarze (2)

31-01-2018 19:51:45
bem
Porozmawiałbym z księdzem o tym dlaczego kościół jest upolityczniony, dlaczego kazania nie uczą wiernych szacunku dla drugiego człowieka, szacunku do zwierząt, szacunku dla bezpieczeństwa na drogach... no ale żona nie chce tracić czasu na przyjmowanie księdza.
16-01-2018 17:15:15
Polek
"Kolęda' - to ta instytucja wywiadowcza jeszcze istnieje?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: