Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zbierają karmę i koce dla potrzebujących psów i kotów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zbierają karmę i koce dla potrzebujących psów i kotów
29-12-2017 21:01   Janusz Ludwiczak
Agnieszka Budnik, mieszkanka ulicy Małeckiego postanowiła zorganizować zbiórkę niepotrzebnych rzeczy dla potrzebujących zwierząt. Do 7 stycznia można przynosić stare koce, a także karmę. Zebrane artykuły zostaną przekazane do schronisk i fundacji opiekującymi się psami i kotami.

Postanowiłam pomóc zwierzętom, które potrzebują naszej pomocy. Najpierw pojawił się pomysł na "fejsbukowej" Nieformalnej Grupie Łazarskiej by zebrać niepotrzebne rzeczy w domu i przekazać je dla schroniska przy Bukowskiej, ale okazało się, że oni na razie mają zapewnione artykuły dla zwierzaków. Dlatego zebrane dary przekażemy do Fundacji Głosem Zwierząt, która adoptuje wiele porzuconych kotów. Artykuły przekażemy również do innych schronisk, m.in. w Gaju i Skałowie – mówi w rozmowie z portalem lazarz.pl Agnieszka Budnik.

Koce, ręczniki, karmę dla psów i kotów (zarówno suchą jak i mokrą) oraz zabawki dla zwierząt można przynosić do organizatorki akcji.

Zbiórka kontynuowana będzie po Nowym Roku, od 3 do 7 stycznia. Artykuły można przynosić na ul. Małeckiego 15 – wyjaśnia Agnieszka Budnik.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 698 039 775.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

paź

do 21-10-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi 50+

20

paź

19:00
Kino w bramie ul. Matejki 46
Trzy oblicza starego Łazarza - film oraz wystawa fotografii

21

paź

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

23

paź

do 25-10-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pol-Eco System - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska

24

paź

18:30
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert z okazji 169. urodzin Fryderyka Chopina

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: