Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

U Łazarza na imieninach byli goście... - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
U Łazarza na imieninach byli goście...
21-12-2017 05:48   Janusz Ludwiczak
Warsztaty recyklingowe i tworzenia ozdób świątecznych, kawiarenka z grami planszowymi i koncerty pięciu zespołów – to wszystko czekało w niedzielę podczas Imienin Łazarza, które w Inkubatorze Kultury Pireus zorganizowało Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

17 grudnia przypada Łazarza. Tego dnia w kościele katolickim obchodzone jest wspomnienie liturgiczne patrona dzielnicy. Więcej w artykule: Dziś Łazarza. Kim był patron dzielnicy?

Imieniny Łazarza dla mieszkańców zorganizowało Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" w ramach projektu "Lazarus On".

Obchodzenie imienin obfitowało w warsztaty majsterkowiczów dla małych i dużych, gdzie przed zbliżającymi się świętami, mogliśmy wspólnie wykonywać kolorowe dekoracje świąteczne, kartki z życzeniami i inne. Można było też zasiąść w kąciku gier i pograć czy zapoznać się z wystawą "40 lat minęło" oraz "Widziane na Łazarzu". W trakcie wydarzeń można było też podpisać petycję Otwarte Klatki oraz "Nowa Głogowska nas połączy" – opowiada Urszula Kisiel-Grzanka z "Horyzontów".

Popołudniu w "Pireusie" można było wysłuchać występów pięciu zespołów. Na scenie zagrali: Eloheh, Koło Jana, Honey, WTF, Hedonika oraz Niesamowita Sprawa.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: