Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zabytkowa Alfa Romeo stanęła w Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zabytkowa Alfa Romeo stanęła w Parku Wilsona
14-08-2009 00:14   Janusz Ludwiczak
Każdy, kto odwiedził w niedzielę Park Wilsona mógł zrobić sobie zdjęcie w replice zabytkowej Alfy Romeo. W ten sposób firma Axa zachęcała poznaniaków do pomyślenia o swojej przyszłości.

W niedzielę, w Parku Wilsona było można zrobić sobie zdjęcie w zabytkowym samochodzie marki Alfa Romeo. Unikalną fotografię można było sobie zrobić bezpłatnie, wystarczyło jedynie odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące swojej przyszłości i jej planowania. W ten sposób firma Axa Polska zachęcała do refleksji nas swoim życiem i planów na przyszłość.

Wynajęliśmy samochód, aby kreować przyjazny wizerunek miasta i aby jednocześnie zachęcać ludzi do myślenia o swojej przyszłości i jej planowania. Zadajemy także trzy krótkie pytania dotyczące przyszłości i jej planowania. Jaki jest udany sposób na spędzenie wolnego czasu? Czy często myślą o przyszłości swojej i osób bliskich? - powiedziała Katarzyna Wilkowska, doradca ubezpieczeniowy AXA Polska.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (4)

22-08-2009 23:28:41
REDAKCJA
Przepraszam za podanie błędnego nazwiska. Błąd już poprawiłem. Na przyszłość proszę o maila. Pozdrawiam.
22-08-2009 20:17:00
Toni
Najlepsza inwestycja to zabezpieczenie swojej przyszłości. Brawo!!! PS wywiadu udzieliła Katarzyna W i l k o w s k a
19-08-2009 15:15:23
laki
Wreszcie ktoś, kto ma pomysł na przyjazne ankietowanie. Fantastyczne osoby, z którymi można porozmawiać, jak z ludźmi. Więcej takich inicjatyw!!!
18-08-2009 15:07:30
Zadowolony
Bardzo ciekawa i inspirująca inicjatywa. Działania mające za cel przyblizenie poznaniakom tematów związanych ze zbieraniem środków na przyszłą emeryturę. Akcja promująca chwilę zadumy nad własną przyszłością, podczas spacerów poznaniaków w przepięknej scenerii Parku Wilsona cieszyła się zasłużonym powodzeniem
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: