Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Brakuje tylko rekina - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Brakuje tylko rekina
14-08-2009 00:13   Janusz Ludwiczak
Ponad metrowego suma, a także roślinożerne piranie, płaszczki rzeczne, pielęgnice i jesiotry mogą od niedawna podziwiać zwiedzający w poznańskiej Palmiarni, która wzbogaciła się o cztery zbiorniki wodne, każdy z nich pomieścił ponad 14 m3 wody.

W nowych akwariach od niedawna pływają dwa sumy, w tym jeden liczący ponad metr długości, a także inne gatunki ryb jak jesiotry, płaszczki rzeczne czy roślinożerne piranie.

Inwestycja została sfinansowana ze środków budżety miasta i własnych Palmiarni. Palmiarnia poszukuje też dużych rozmiarów ryb słodkowodnych. W tym celu można kontaktować się pod numerami telefonów: 061 8658 907 oraz 061 8659 666.

Palmiarnia czynna jest od wtorku do soboty od 9:00 do 17:00, a w niedziele od 9:00 do 18:00. Kasa czynna jest godzinę krócej. W poniedziałki Palmiarnia jest nieczynna. Bilet normalny kosztuje 5,50 zł, a ulgowy 4 złote.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: