Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ludzie, wydarzenia i przemiany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ludzie, wydarzenia i przemiany
14-08-2009 00:12   Janusz Ludwiczak
Do 29 sierpnia w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich można oglądać wystawę "Ludzie, Wydarzenia, Przemiany - 20 lat fotografii Gazety Wyborczej".

Wystawę "Ludzie, Wydarzenia, Przemiany – 20 lat fotografii Gazety Wyborczej" można oglądać codziennie z wyjątkiem niedziel w godz. od 10:00 do 18:00 w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście przez Hol Wschodni).

Otwarcie wystawy miało miejsce w ubiegły piątek, a do jej zwiedzania zachęcają prezes zarządu MTP dr Andrzej Byrt oraz redaktor naczelny Gazety Wyborczej w Poznaniu Włodzimierz Bogaczyk.

Wystawa "Ludzie, Wydarzenia, Przemiany - 20 lat fotografii Gazety Wyborczej" prezentuje zdjęcia wykonane przez fotoreporterów przez minione dwadzieścia lat, po 1989 roku.

Na ekspozycji możemy zobaczyć utrwalone na zdjęciach wydarzenia historyczne, codzienne życie Polaków, a także to co działo się w minionych latach w Poznaniu i naszym regionie. Zdjęcia przestawiają także wydarzenia jakie miały miejsce na świecie.

Wystawa nie ma swojej chronologii, a zdjęcia prezentowane są w salonach tematycznych w ograniczonej ilości papierowej, gdyż organizatorzy pomyśleli o ekologii - fotografie prezentowane są na rzutnikach. Na ekspozycji możemy na dużym bilbordzie zobaczyć całe tablo "Gazety Wyborczej" - wszystkie okładki dziennika od pierwszego numeru.

Wystawę "Ludzie, Wydarzenia, Przemiany - 20 lat fotografii Gazety Wyborczej" można oglądać codziennie z wyjątkiem niedziel i 15 sierpnia w godz. od 10:00 do 18:00 w pawilonie 3 MTP (wejście od strony Mostu Dworcowego).


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: