Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

T.Love będzie w Sali Ziemi świętować 35-lecie zespoły - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
T.Love będzie w Sali Ziemi świętować 35-lecie zespoły
19-11-2017 13:35   Redakcja
35-lecie na scenie to nie lada wyczyn. Potrafią to tylko prawdziwi giganci sceny muzycznej. T.Love powraca do Poznania wraz z gośćmi specjalnymi - Kortezem oraz Kamilem Bednarkiem. We wtorek w Sali Ziemi MTP odbędzie się koncert "T.LOVE - 35 lat", na który mamy 2 podwójne zaproszenia do zdobycia w naszym konkursie.

T.LOVE jest prawdziwą ikoną polskiego rocka, na której wychowało się kilka pokoleń słuchaczy. Muzycy nie uznają kompromisów. Grają co chcą i jak chcą. Jedyne w swoim rodzaju, enigmatyczne teksty Muńka Staszczyka wraz z odważną, nie bojącą się eksperymentów muzyką, inspirują kolejną generację artystów.

W 2016 roku grupa nagrała nowy, znakomity materiał, który będzie można usłyszeć na żywo już tej jesieni w Poznaniu. Z kilku względów koncert będzie wyjątkowy. Muzycy T.Love połączą siły ze świeżą krwią polskiej sceny muzycznej – Kortezem i Kamilem Bednarkiem. Mieszanka doświadczenia i spontaniczności zawładnie poznańską Salą Ziemi. Niezwykłe show gwarantowane.

Jest jeszcze jeden ważny powód, dla którego nie można przegapić listopadowego koncertu w Poznaniu. Muzycy T.LOVE od jakiegoś czasu wspominają o zakończeniu kariery… Czy faktycznie będzie to pożegnalny koncert z zespołem?!

Bilety na koncert "T.LOVE - 35 lat", który odbędzie się we wtorek, 21 listopada o godz. 21:00 w Sali Ziemi MTP można nabyć w cenie od 69 złotych na stronie tixer.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na koncert zespołu T.Love.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:
Jaką nazwę nosi ostatni album grupy T.Love?
Na Państwa zgłoszenia, wraz z podaniem wraz z podaniem imienia, nazwiska i namiaru kontaktowego (wystarczy zwrotny e-mail) na adres: konkurs@lazarz.pl do jutra (tj. poniedziałku 20.11.2017) do godz. 8:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 20.11.2017 godz. 12:30: Rozstrzygnięcie konkursu. Prawidłowa odpowiedź na pytanie to "T.Love".
Otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko dwa zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następujących osobom:
• Wojtek Niedzielski
• Maria Nowak
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


R E K L A M A

Fot: mat.org.

Komentarze (2)

20-11-2017 12:53:11
REDAKCJA
@zmartwiony: Cierpliwość jest cnotą. Przepraszam, ale dziś prezydent był na Łazarzu i sprawdzał czy tramwaje są przepełnione, to było dziś dla mnie priorytetem. Konkurs został już rozstrzygnięty. Pozdrawiam,.
20-11-2017 12:07:13
zmartwiony
w chwili gdy piszę te słowa to od godz 8.00 minęły już 4 godziny a ogłoszenia zwycięzców wejściówek jak nie ma tak nie ma :(
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

wrz

18:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Spotkanie konsultacyjne ws. zagospodarowania terenu Wolnych Torów
Sala Zielona, Hol Wschodni MTP

27

wrz

10:00
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Łazarz walczy z jesienną chandrą
- gimnastyka z elementami jogi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert pt."Od Niemena do Engelberta" w ramach projektu "W Artystycznym Kręgu" dla Aktywnych 60+

28

wrz

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Morze Za Blokiem - piknij sąsiedzki

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Ostatnia Biesiada - Zbigniew Górny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: