Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Biedronka, ach biedronka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Z powodu awarii torowiska bimby nie kursują ulicą Roosevelta, pomiędzy Mostem Dworcowym i Bukowską. Tramwaje linii nr 2, 3, 6, 10, 11, 12, 14 i 18 skierowane zostały objazdem przez Grunwaldzką, rondo Jeziorańskiego, Reymonta i Hetmańską.
Biedronka, ach biedronka
03-08-2009 21:41   Janusz Ludwiczak
Dwie nowe hipermarkety "Biedronka" powstały w ostatnich tygodniach na Łazarzu. Jedna z tego typu placówek powstała przy ulicy Łukaszewicza 43, gdzie jeszcze niedawno mieściły się biura i magazyny.

16 lipca otwarty został hipermarket sieci "Biedronka". Mimo iż market działa od połowy lipca to jego budowa trwała ponad miesiąc. 17 marca Urząd Miasta wydał pozytywną decyzję o warunkach zabudowy. Już dwa miesiące później, 19 maja inwestor otrzymał pozwolenie na budowę i zmianę charakteru i przeznaczenia obiektu.

O powstającej "Biedronce" informowali nas nasi Czytelnicy:
Na ulicy Łukaszewicza pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Potockiej i Stablewskiego w budynku, w którym miała miejsce firma "Constructa Plus" trwa wielka przebudowa, jednocześnie został zamknięty parking, który znajdował się obok tego budynku. Niektóre osoby mówią, że powstanie tam sklep "Biedronka", wskazuje też na to zamurowywanie okien w budynku i położenie nowego żółtego tynku. - taką informacje otrzymaliśmy od naszego Czytelnika, Piotra Grześkowiaka.

W połowie czerwca aż czterokrotnie portal lazarz.pl kontaktował się z rzecznikiem firmy Jerenimo Martins Dystrybucja S.A. Mimo to nie uzyskaliśmy odpowiedzi w sprawie budowy marketu przy ulicy Łukaszewicza. Informacje o prowadzonych procedurach udzielił nam jedynie Wydział Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta Poznania.

"Biedronka" przy ulicy Łukaszewicza 43 otwarta została 16 lipca i jest 3065 sklepem tej sieci w Polsce.
To nie jedyna nowa "Biedronka" w dzielnicy. Od paru miesięcy nowa "Biedronka" mieści się na Dworcu Głównym PKP.
Od kilku lat Łazarzanie mogą robić zakupy także w hipermarkecie "Biedronka" przy ulicy Matejki 62.


Komentarze (3)

30-08-2009 20:24:13
5a42
myślę że to pomysł naszej radnej dudziakowej przeciesz mieszka tam chociaż coś ucichła czyżby już nie bła radną
04-08-2009 18:21:18
JohnyJ
a ja sobie biedronkę chwalę. Większość rzeczy jest naprawdę dobrej jakości, trzeba tylko wiedzieć czego nie kupować. A ceny - są niskie.
03-08-2009 22:56:26
max
Do dziś nie zapomnę jakei przygody miałęm po kaszce mannej z Biedronki. Nie ma co codziennie niskie ceny,. jedynie reklamy tv mają fajne.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Pieśni naszych czasów" Koncert Zespołu "Mała Caryna" - Łukasz Nowak i Marcin Snokowski

07

gru

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złożone z dzieci i rodziców lub dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: