Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Licealiści z "Dwójki" spotkali się z kurator oświaty - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Licealiści z "Dwójki" spotkali się z kurator oświaty
12-11-2017 21:45   Janusz Ludwiczak
W ramach cyklu "Śniadanie w Dwójce" licealiści z Matejki tym razem spotkali się z Elżbietą Leszczyńską, Wielkopolską Kurator Oświaty, absolwentką II LO i maturzystką z 1969 roku.

Uczniowie II LO co jakiś czas organizują spotkania ze znanymi osobami w ramach cyklu "Śniadanie w Dwójce", który realizowany jest od 1993 roku. "Dwójkowicze" spotkali się m.in. z prezydentami Aleksandrem Kwaśniewskim, Lechem Wałęsą i Bronisławem Komorowskim, Janiną Ochojską, dr Wandą Błeńską, Krystyną Jandą, Andrzejem Sewerynem, Leszkiem Możdżerem, Eleni, Agnieszką Duczmal, Małgorzatą Ostrowską, Tomaszem Lisem, Maciejem Zakościelnym, Justyną Steczkowską, Martyną Wojciechowską czy prof. Hanną Kóčką-Krenz.

Tym razem gościem "Śniadania w Dwójce" była Elżbieta Leszczyńska, Wielkopolska Kurator Oświaty, maturzystka i absolwentka II LO z 1969 r.

Pani Kurator odpowiadała na pytania związane z historią naszej szkoły, swoją pracą w kuratorium oświaty oraz palącą kwestią jaką bez dwóch zdań jest reforma oświaty. Uczniowie mogli usłyszeć o dawnych strojach uczennic, zwyczajach panujących w naszej szkole i o słynnych relacjach z uczniami sąsiedniego Marcinka. Na sam koniec członkowie samorządu uczniowskiego podarowali naszemu gościowi kwiaty oraz sentymentalny upominek – zdjęcie z czasów szkolnych – wyjaśniaja Martyna Kaczmarek i Jakub Woźniak z II LO.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

wrz

18:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Spotkanie konsultacyjne ws. zagospodarowania terenu Wolnych Torów
Sala Zielona, Hol Wschodni MTP

27

wrz

10:00
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Łazarz walczy z jesienną chandrą
- gimnastyka z elementami jogi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert pt."Od Niemena do Engelberta" w ramach projektu "W Artystycznym Kręgu" dla Aktywnych 60+

28

wrz

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Morze Za Blokiem - piknij sąsiedzki

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Ostatnia Biesiada - Zbigniew Górny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: