Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 80 nowych policjantów złożyło w Iglicy ślubowanie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 80 nowych policjantów złożyło w Iglicy ślubowanie
11-11-2017 22:06   redakcja, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
W przededniu Święta Niepodległości oraz z okazji Dnia Służby Cywilnej wielkopolscy policjanci i pracownicy cywilni otrzymali awanse, odznaczenia i wyróżnienia. W uroczystej zbiórce, która odbyła się w piątek w Iglicy MTP uczestniczyli także nowo przyjęci policjanci, którzy tego dnia wypowiedzieli słowa roty ślubowania.

Podczas uroczystości, która odbyła się w piątek w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich ślubowanie złożyło 84 nowo przyjętych policjantów i policjantek, którzy słowa roty ślubowania wypowiedzieli w obecności przełożonych, najbliższych oraz licznie przybyłych gości wśród których znaleźli się: parlamentarzyści, wojewoda, starosta poznański, dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania, komendant Straży Miejskiej Poznania oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb, urzędów i instytucji.

W dniu Narodowego Święta Niepodległości – 11 listopada – dla podkreślenia znaczenia roli służby cywilnej i administracji państwowej - obchodzony jest również Dzień Służby Cywilnej. Dlatego też wśród zgromadzonych podczas uroczystej zbiórki nie mogło zabraknąć pracowników wielkopolskiej Policji, którzy każdego dnia swoją ciężką pracą wspierają mundurowych w działaniach na rzecz bezpieczeństwa.

Pracę funkcjonariuszy wspierają także osoby, które zostały dzisiaj odznaczone Medalem za Zasługi dla Policji. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie policjantom i pracownikom Policji awansów na wyższe stopnie służbowe, odznaczeń państwowych, medali resortowych i wyróżnień. Uroczystość uświetniła Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu pod batutą kapelmistrza nadkom. Adama Witiwa.


R E K L A M A

Komentarze (2)

12-11-2017 21:03:48
franek
Ordery sobie przypinają jakby króle ich odznaczali. Niestety, w sporej ilości przypadków za stopniami w służbach mundurowych nie idzie doświadczenie i to mnie najbardziej smuci.
12-11-2017 03:30:32
Jo rap
Zdjęcie nr 15; Za zasługi w budowaniu państwa prawa ;) Trza było przypiąć więcej orderów, miałby z tego zbroję.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

wrz

18:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Spotkanie konsultacyjne ws. zagospodarowania terenu Wolnych Torów
Sala Zielona, Hol Wschodni MTP

27

wrz

10:00
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Łazarz walczy z jesienną chandrą
- gimnastyka z elementami jogi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert pt."Od Niemena do Engelberta" w ramach projektu "W Artystycznym Kręgu" dla Aktywnych 60+

28

wrz

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Morze Za Blokiem - piknij sąsiedzki

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Ostatnia Biesiada - Zbigniew Górny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: