Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Arenie można samemu naprawić rower - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Arenie można samemu naprawić rower
06-11-2017 23:39   Janusz Ludwiczak
Przy wejściu do Parku Kasprowicza od strony ulicy Niegolewskich oraz przy skrzyżowaniu Bukowskiej i Przybyszewskiego stanęły samoobsługowe stacje naprawy rowerów.

Pierwsza samoobsługowa stacje naprawy rowerów stanęła nieopodal Areny, przy wejściu do Parku Kasprowicza od strony ulicy Jarochowskiego/Niegolewskich. Kolejną ustawiono przy skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Przybyszewskiego, w pobliżu stacji rowerów miejskich.

Stacje wyposażone są w pompkę z manometrem, zestaw kluczy, w tym: klucze imbusowe, "łyżki" do zdejmowania opon, klucz nastawny, najpopularniejsze klucze płaskie w rozmiarach 8, 10, 13 i 15 oraz wkrętaki - płaski i krzyżakowy. Mamy nadzieję, że stacje posłużą rowerzystom którzy nie posiadają własnych narzędzi, lub zaskoczy ich awaria podczas jazdy w mieście – informuje ZDM.

Samoobsługowe stacje naprawy rowerów powstały w ramach projektu Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.


Komentarze (1)

08-11-2017 01:38:39
werserk
Ciekawe jak długo to wszystko będzie w komplecie...
Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: