Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poranne problemy z tramwajami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poranne problemy z tramwajami
25-10-2017 09:40   Janusz Ludwiczak
Problem z dotarciem rano do pracy czy szkoły mieli niektórzy pracownicy. Najpierw z powodu awarii "dwunastki" tramwaje nie jeździły przez godzinę przez Most Dworcowy i Matyi. Gdy jedną awarię udało się usunąć, wystąpiła kolejna przerwa w ruchu tramwajowym - tym razem na trasie PeSTki.

O godz. 6:05 doszło do awarii "dwunastki" na ulicy Matyi, za skrzyżowaniem z Wierzbięcicami. Wstrzymany został ruch tramwajowy w kierunku Mostu Dworcowego. Tramwaje kierowane były objazdem przez Wildę, Hetmańską i Głogowską. Sytuacja wróciła do normy o godz. 7:29.

Gdy jedną awarię udało się usunąć, wystąpiła kolejna - tym razem na trasie PST. Tuż przed godz. 8 na ulicy Roosevelta przy Moście Teatralnym doszło do usterki technicznej tramwaju linii nr 16, jadącego w kierunku os. Sobieskiego. Ekipy MPK najpierw ustawiły tramwaj na zjazd pomiędzy ul. Roosevelta, a trasą PeSTki, tak by tramwaje jadące w kierunku Winograd i Sołacza mogły jeździć normalnie, z kolei tramwaje linii nr 15 i 16 jeździły objazdem przez Roosevelta, Głogowską, Dworzec Zachodni i "dolną PeSTką". Awarię udało się usunąć po godz. 8:40.

Obecnie ruch tramwajowy odbywa się już normalnie i oby tak pozostało na dłużej.


Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: