Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

25 lat Lalamido – 80`s & 90`s Rock Festival odbędzie się w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
25 lat Lalamido – 80`s & 90`s Rock Festival odbędzie się w Arenie
23-10-2017 12:09   Redakcja
IRA, Kobranocka, KSU, Big Cyc, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Formacja Nieżywych Schabuff na jednej scenie – we wtorek w Arenie szykuje się prawdziwe święto polskiego rocka lat 80. i 90. Dla naszych Czytelników mamy 5 zaproszeń do rozdania w naszym konkursie.

Wtorkowy koncert odbędzie się z okazji 25. rocznicy kultowego już programu telewizyjnego pod tytułem "LALAMIDO czyli porykiwania szarpidrutów". Koncert 25 lat Lalamido – 80`s & 90`s to ponad 3 godziny muzyki i same przeboje tamtego okresu. Na jednej scenie zagrają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które na stałe wpisały się historię rodzimego rocka.

Wystąpią: IRA, Kobranocka, KSU, Big Cyc, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Formacja Nieżywych Schabuff. Koncert poprowadzą gospodarze kultowego programu Krzysztof Skiba oraz Wiganna Pappina!

"Lalamido" rozpocznie się w Arenie we wtorek o godz. 19:00. Bilety można kupić w kasie hali oraz na stronie internetowej tixer.pl w cenie od 69 do 129 zł.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania pięć pojedynczych zaproszeń na wtorkowy koncert "Lalamido".
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia, nazwiska i namiaru kontaktowego (wystarczy zwrotny e-mail) na adres: konkurs@lazarz.pl dziś do godz. 23:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 24.10.2017 godz. 0:04 Rozstrzygnięcie konkursu. Tym razem zaproszenia otrzymują dwie pierwsze, dwie ostatnie i jedna osoba ze środka osoby, które przesłały swoje zgłoszenie. Wejściówki otrzymują:
• Barbara Stróżyk;
• Agnieszka Nafalska;
• Maciej Antkowiak;
• Jarek Kuska;
• Wojciech Walkowiak.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.

Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: