Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach wybierają Najlepszą Dorosłą Sukę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach wybierają Najlepszą Dorosłą Sukę
22-10-2017 01:09   Janusz Ludwiczak
Poznań wciąż jest miastem hau hau... można się o tym przekonać na Targach, na których blisko 5 tysięcy psów walczy o tytuł najlepszego czworonoga podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych.

Na Targach można zobaczyć psy takich ras jak m.in. Golden Retriever, Buldog francuski, Labrador Retriever, Yorkshire Terrier, Nowofundland, Sznaucer miniaturowy, Owczarek podhalański czy Siberian Husky.

Na wystawie psy rywalizują m.in. o tytuł: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Dorosły Pies, Najlepszy Dorosła Suka, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, CWC (certyfikat na championa krajowego), CACIB (certyfikat na championa międzynarodowego) i Res, a także nominację na CRUFTS 2018 w Birmingham. Na niedzielnej wystawie psy mogą dodatkowo uzyskać tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski oraz Zwycięzcy Polski. O wszystkie te prestiżowe tytułu zawalczą psy z 25 krajów. Sędziowie oceniają psy na specjalnych ringach, których jest blisko czterdzieści.

Na MTP można kupić również akcesoria dla psów takie jak smycze, obroże, karmy czy kosmetyki. Nie brakuje również warsztatów pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, porad żywieniowych i weterynaryjnych oraz innych ciekawych punktach programu, przygotowanych przez licznych wystawców. Zwiedzający będą mogli także wesprzeć organizacje i stowarzyszenia, które podczas wystaw zaprezentują jak pracują i jak pomagają wszystkim zwierzętom.

Wystawa psów rasowych potrwa jeszcze w niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. Konkurencje finałowe odbywać będą się w pawilonie 3a ok. godz. 15:30 i 17:30. Bilety wstępu kosztują 16 złotych (po godz. 13 - 10 zł). Dla dzieci do lat 8 wstęp jest bezpłatny.

A dla miłośników kotów mamy też dobrą wiadomość. 11 i 12 listopada w Arenie odbędzie się LXIX & LXX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

lip

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: