Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Arenie
19-10-2017 23:39   Redakcja
"Każdy jest Kazikiem swego losu" – przekonują Roman Żurek, Michał Gawliński i Radek Bielecki z wrocławskiego kabaretu Neo-Nówka, który wystąpi w sobotni wieczór w Arenie z najnowszym repertuarem "Kazik sam w domu". Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia do rozdania w naszym konkursie.

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.

Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu". Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Bilety w cenie od 50 do 100 złotych można nabyć w kasie Areny oraz na stronie internetowej: www.lux.biletyna.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwa podwójna zaproszenia na sobotni występ Kabaretu Neo-Nówka, odbędzie się w sobotę, 21 października o godz. 20:00 w hali Arena.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia, nazwiska i namiaru kontaktowego (wystarczy zwrotny e-mail) na adres: konkurs@lazarz.pl do jutra (tj. piątku, 20.10.) do godz. 21:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator wydarzenia - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LuX Jerzy Grazda:

Aktualizacja 21.10.2017 godz. 00:38 Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko dwa podwójne zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następującym osobom: Iwona Trąbka i Bartosz Kozakiewicz.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: