Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Żegnaj, Olimpio!" – Scena Robocza rozpoczyna nowy sezon, podczas którego będzie obchodzić 5-lecie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Żegnaj, Olimpio!" – Scena Robocza rozpoczyna nowy sezon, podczas którego będzie obchodzić 5-lecie
04-10-2017 21:38   Janusz Ludwiczak
Scena Robocza rozpoczyna nowy sezon, który równocześnie będzie 5. urodzinami teatru. Na początek w piątek odbędzie się premiera spektaklu "Żegnaj Olimpio". Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie do rozdania w naszym konkursie.

Od marca ubiegłego roku budynek dawnego kina Olimpia zamienił się w centrum teatrów niezależnych, do którego z baraków przy ul. Grunwaldzkiej 55 przeniosła się Scena Robocza. W najbliższy piątek premierą spektaklu "Żegnaj Olimpio (ostatnia inwentaryzacja)" teatr rozpocznie nowy sezon kulturalny 2017/2018.

Czasem, aby dostrzec nowe, musimy najpierw pożegnać stare. Dziś żegnamy się z Olimpią. Była z nami przez lata, mijaliśmy ją codziennie. Pewnie ktoś z nas tu pracował. Może ktoś zobaczył tu po raz pierwszy „Króla Lwa”? Może ktoś pamięta małą fontannę, tryskającą fikuśnie strumieniami wody u jej stóp? A może ktoś zajadał się lodami w cieniu okalających ją drzew? Każdy pewnie znajdzie swoją własną historię związaną z jej budynkiem.
Spróbujmy sobie wyobrazić życie naszego miasta bez niej. Pogrążeni w smutku zapraszamy na ostatnie pożegnanie budynku po byłym kinie Olimpia. Po raz ostatni przekroczymy jej progi, przespacerujemy się jej pustymi korytarzami, pożegnamy się z nią przy blasku świec i akompaniamencie muzyki. Złożymy kwiaty. Po raz ostatni przyjrzymy się temu, co za chwilę stracimy. Pożegnajmy ją wspólnie
– zapowiada Dominika Mądry ze Sceny Roboczej.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na ten spektakl, który odbędzie się w piątek, 6 października o godz. 19:00 i 20:30 oraz w niedzielę, 8.10 o godz. 19:00 i 20:30.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia, nazwiska i namiaru kontaktowego (wystarczy zwrotny e-mail) na adres: konkurs@lazarz.pl do jutra (tj. czwartku, 5 października 2017) do godz. 18:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator wydarzenia - Scena Robocza:

Aktualizacja 06.10.2017 Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko jedno podwójne zaproszenie. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście Annie Staśkiewicz.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Repertuar Sceny Roboczej - październik:

  • 06.10. (piątek) godz. 19:00 i 20:30 – ŻEGNAJ, OLIMPIO (Ostatnia Inwentaryzacja) / [PREMIERA]
  • 08.10. (niedziela) godz. 18:00 i 20:00 – ŻEGNAJ, OLIMPIO. Ostatnia Inwentaryzacja / Monica Duncan, Romuald Krężel, Emmilou Rößling
  • 13.10. (piątek) godz. 19:00 – PODRÓŻE PRZEZ SNY. I POWROTY / Orbis Tertius
  • 20.10. (piątek) godz. 19:00 – COME TRUE / Michał Stankiewicz
  • 21.10. (sobota) godz. 19:00 – CAŁE ŻYCIE W DRESACH / Ba-Q [INNY FESTIWAL]
  • 26.10. (czwartek) godz. 19:00 – NIE MÓW NIKOMU / Adam Ziajski [5 LAT SCENY ROBOCZEJ]
  • 27.10. (piątek) godz. 19:00 – RÓŻA / Atman, Jakimiak, Kaliski, Kołodziej, Polak [5 LAT SCENY ROBOCZEJ]
  • 27.10. (piątek) godz. 20:30 – Brusque Twins [5 LAT SCENY ROBOCZEJ ]
  • 28.10. (sobota) godz. 19:00 – DOM TAŃCA [5 LAT SCENY ROBOCZEJ]
  • 29.10. (niedziela) godz. 18:00 – MUZYKOBRANIE / Jacek Hałas [5 LAT SCENY ROBOCZEJ]


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: