Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie można przenieść się do krainy czarów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie można przenieść się do krainy czarów
04-10-2017 20:47   Janusz Ludwiczak
Na wycieczkę po krainie czarów Johow-Gelände zapraszają w sobotę przewodnicy z grupy PoPoznaniu.

Przekroczenie ulic Matejki czy Wyspiańskiego jest jak przejście przez starą szafę do fantastycznego świata lub jak znalezienie się po drugiej stronie lustra w krainie czarów. Smoki, anioły, przedziwne twarze, tuzin różnych zwierząt oraz wijące się łodygi, liście i kwiaty wszystko to zdobi kamienice, które niejedni porównują do starych średniowiecznych zamczysk. Kiedyś najbardziej elegancka i luksusowa część Poznania dziś czeka na odkrycie. Wyruszmy razem na spotkanie z Johow-Gelände i sprawdźmy czym ta magiczna kraina nas zaskoczy tym razem – zapowiada Piotr Ciesielski z grupy przewodników PoPoznaniu.

Spacer do krainy czarów odbędzie się w ramach projektu "Odkryj swój fyrtel - spacery po Łazarzu" finansowanego ze środków Rady Osiedla Święty Łazarz w ramach konkursu "Łazarskie Inicjatywy Osiedlowe".

Wycieczka odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 października o godz. 10:00 oraz popołudniowa o godz. 15:00. Przewodnik będzie czekał na wszystkich chętnych przy muszli koncertowej w Parku Wilsona. Wstęp wolny.

Grupa przewodników PoPoznaniu świętuje również swoje 5. urodziny.

Dokładnie 5 lat temu - 13.10.2012 roku odbyła się pierwsza wycieczka tematyczna z PoPoznaniu.pl. Zwiedzaliśmy Łazarz, a udział w inauguracji wzięło 14 osób i...pies. To był początek historii, której się nie spodziewaliśmy. Wspólnie odkrywaliśmy już Poznań podczas 177 spacerów, w których łącznie wzięło udział prawie 16000 osób. Z okazji jubileuszu chcemy się z Wami spotkać, trochę Was zaskoczyć i wspólnie świętować. To będzie wycieczka jakiej jeszcze nigdy nie było! Aż ośmiu różnych przewodników z PoPoznaniu.pl w jednym czasie i tym samym miejscu. Czym to się skończy? Przekonajcie się sami w niedzielę 8 października o godzinie 15 na placu Wolności– zapowiadają przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: