Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Można spróbować Smaki Regionów - Targi, że aż ślinka cieknie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Można spróbować Smaki Regionów - Targi, że aż ślinka cieknie
25-09-2017 00:54   redakcja, MTP
Przysmaki z wszystkich regionów Polski – od oscypków po oblaty śląskie, cebularze lubelskie, kaszankę po kaszubsku można zobaczyć podczas targów Smaki Regionów, które do wtorku odbywają się w pawilonach MTP. W poniedziałek startuje również Polagra.

Od soboty w pawilonie 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się targi Smaki Regionów, podczas których można spróbować i zakupić produkty powstające z pasją, poszanowaniem dla natury i drugiego człowieka. Swoją ofertę prezentuje blisko 200 wystawców z całej Polski - od Kaszub po Kujawy, Mazury, Podhale i Podkarpacie. Nie brakuje certyfikowanych przetworów mlecznych, mięsnych, wyrobów piekarniczych i cukierniczych oraz dań gotowych.

Na targach Smaki Regionów znajdziemy nie tylko rogale świętomarcińskie, oscypki, cebularz lubelski czy oblaty śląskie, ale również kaszankę po kaszubsku, krupniok, miód drahimski, chleb na zakwasie z Kurpiów czy swojską kiełbasę z Podlasia.

W pawilonie 3A powstała Scena Kulinarna, na której mistrzowie kuchni gotują tradycyjne i regionalne potrawy. To unikalna szansa na podpatrzenie jak przyrządza się regionalne potrawy i wysłuchanie przy tym ciekawych historii o pochodzeniu wyjątkowych dań.

Smaki Regionów to także owocowo-warzywne warsztaty, nauka pieczenia, oraz bogaty program animacji i ekologicznych zgadywanek dla najmłodszych. Dzieci mogą spróbować swoich sił jako piekarz i upiec bułki.

Targi Smaki Regionów potrwają do wtorku 26 września włącznie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Z kolei w poniedziałek rozpoczynają się największe i najważniejsze wydarzenie jakie w Europie Środkowo-Wschodniej organizowane jest dla przedstawicieli branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej. Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych "Polagra Food", Międzynarodowe Targi Gastronomii "Polagra Gastro", Targi Wyposażenia Hoteli "Invest Hotel", Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych "Polagra Tech" oraz Międzynarodowe Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego "Pakfood" będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami obowiązującymi w tym sektorze gospodarki. Targi Polagra potrwają do czwartku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: