Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zamordował swoją matkę - zemdlał w sądzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zamordował swoją matkę - zemdlał w sądzie
22-09-2017 00:33   Janusz Ludwiczak
W środę ruszył proces 56-letniego Arkadiusza N. który w lipcu zeszłego roku w bloku przy ul. Potockiej zabił swoją matkę i sąsiadkę, a także usiłował zabić swojego 48-letniego brata i jego 10-letniego syna. Podczas sprawy mężczyzna zasłabł na sali rozpraw.

Pierwotnie proces "rzeźnika" miał rozpocząć się 7 września, jednak został on odroczony o dwa tygodnie. Oskarżony zażądał wtedy nowego obrońcy, gdyż nie był zadowolony z jego pracy. Sąd wyznaczył nowego obrońcę, który musiał zapoznać się z aktami sprawy i przygotować do procesu.

W środę ruszył proces 56-letniego Arkadiusza N., który w lipcu zeszłego roku "tępym narzędziem" zabił swoją 82-letnią matkę i młotkiem ranił swojego brata (48 lat) i 10-letniego bratanka. "Rzeźnik" zamordował również swoją sąsiadkę.

Jak informuje "Głos Wielkopolski" mężczyzna przyznał się do podwójnego morderstwa, jednak zaprzeczył, że chciał zabić swojego bratanka. Arkadiusz N. zasłabł w trakcie rozprawy. Podczas odczytywania wyjaśnień oskarżonego "rzeźnik" zemdlał i osunął się na jednego z policjantów.

Arkadiusz N. odzyskał świadomość, jednak sędzia zarządził przerwę. Mężczyzna został przebadany przez lekarza, po czym oskarżony i obrońca wystąpili z wnioskiem o odroczenie rozprawy. Jak wyjaśniał Arkadiusz N. nie może się skupić. Sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek i przesunął rozprawę na inny termin.


Komentarze (1)

22-09-2017 17:09:28
eka z małeki
-jaki delikatny i wrażliwy pewno wie co w celi czeka matkobójców!!!A tak trochę poświruje i dobrze Dobry adwokat,psychiatra.Obojętnie jakie okoliczności!!!!morderstwo MATKI poza wszelkim usprawiedliwieniem.Wręcz niewyobrażalna ohyda i zezwierzęcenie!!!.Ciekaw jestem wyroku i będę śledził przebieg sprawy!!!! eka
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: