Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Wyczarowane z drewna" {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Wyczarowane z drewna" {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
16-09-2017 20:38   Janusz Ludwiczak
Czaszkę, rower, strzykawkę, zegarek a nawet słoik wyrzeźbione z drewna można było zobaczyć w ramach Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema".

Jak już informowaliśmy w minionym tygodniu ponad pół tysiąca firm m.in. z Austrii, Chin, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Kanady, Tajwanu, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Polski wzięło w Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema", Międzynarodowych Targach Komponentów do Produkcji Mebli "Furnica" oraz Międzynarodowych Targqch Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych "SoFaB".

W ramach targów "Drema" prezentowana była wystawa "Wyczarowane z drewna", na której swoje rzeźby prezentowali uczniowie szkół zawodowych i o profilu drzewnym.

Konkurs zorganizowało Wydawnictwo Inwestor, wydawca miesięczników branżowych: "Gazeta Przemysłu Drzewnego" oraz "Meblarstwo – Komponenty i Technologie".

Jednym z kryteriów branych pod uwagę przez konkursowe jury jest oryginalny pomysł. Udział w konkursie to z jednej strony sprawdzian ze zdobytej wiedzy i umiejętności pracy w drewnie, z drugiej pokazania swoich możliwości szerokiej rzeszy osób odwiedzających targi Drema. Jest to też okazja zdobycia cennych nagród rzeczowych w postaci urządzeń i narzędzi do obróbki drewna, które otrzymają nie tylko autorzy prac, ale także ich szkoły – informują MTP.

ZOBACZ TAKŻE: Cuda z chorych drzew


Komentarze (1)

19-09-2017 15:55:54
eka z małeki
-nie da się ukryć !!!.Jestem pod wrażeniem,podziwiam!!!a dużo już widziałem!!!!!!!!!!!!!!! eka
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: