Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Silent disco, ułańska przeszłość, Oktoberfest i "Kraina Lodu" – City Park zaprasza na 10. urodziny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Silent disco, ułańska przeszłość, Oktoberfest i "Kraina Lodu" – City Park zaprasza na 10. urodziny
10-09-2017 10:28   PROMOCJA
W najbliższy weekend 10-lecie świętować będzie City Park, który zaprasza wszystkich łazarzan i poznaniaków na swoje huczne urodziny. W programie m.in. silent disco, koncerty, warsztaty florystyczne i kulinarne, odrobina historii, animacje dla dzieci, konkurs "Pyra Roku 2017" i niespodzianki ukryte na terenie City Parku.

City Park Poznań to jedno z tych miejsc w Poznaniu, które łączą w sobie nowoczesność z historycznym charakterem. W zrewitalizowanych koszarach 15 Pułku Ułanów Poznańskich mieszczą się w m.in. liczne restauracje, browar restauracyjny, cukiernia, butiki, galerie sztuki, biura, apartamenty a także luksusowy hotel i spa (to właśnie tutaj podczas Euro 2012 nocowali piłkarze Irlandii i Chorwacji).

W najbliższy weekend City Park szykuje dla wszystkich łazarzan i poznaniaków wielkie świętowanie. Zapowiada się trzydniowa zabawa pełna atrakcji muzycznych, kulinarnych, artystycznych, a do tego masa niespodzianek.

Wielka urodzinowa impreza rozpocznie się już w piątek uroczystą kolacją i silent disco.

Piątek, 15 września:
Pierwszego dnia City Park Poznań zaprasza na uroczystą kolację 88 i koncert do restauracji CUCINA, która obchodzi swoje 5. urodziny (z tej okazji na wszystkich gości restauracji przez cały weekend będzie czekał urodzinowy szampan). Będzie można także odbyć podróż po X whisky w Whisky Bar 88, a wieczór zakończyć podczas silent disco (wstęp wolny) przy ogródku Whisky Bar 88 / Peron 88.

Sobota, 16 września:
W sobotę UŁAN BROWAR zaczyna świętować swoje pierwsze urodziny, które zakończą się Oktoberfestem dopiero w niedzielę. Sobota to również dzień warsztatów florystycznych przygotowanych przez kwiaciarnię Ministerstwo Kwiatów oraz cukierniczych z Cukiernią CAPPUCCINA. Bagels & Friends słynący z pysznych bajgli organizuje bezpłatną jogę. Ale na tym nie koniec zabawy! Przy UŁAN BROWAR stanie scena i zaplanowano dwie muzyczne niespodzianki, a o 21:00 koncert kultowego zespołu Żuki Rock N’Roll Band. Nie zabraknie również edukacji i odrobiny historii - tego dnia nastąpi otwarcie galerii dedykowanej ułańskiej przeszłości miejsca, aby każdy mieszkaniec Poznania oraz turyści mogli zaczerpnąć wiedzy o historii tego wyjątkowego miejsca.

Niedziela, 17 września:
Niedziela rozpocznie się urodzinowym szpuntem w UŁAN BROWAR. O 13:00 rozpocznie się Oktoberfest oraz konkurs “Pyra Roku 2017“. Będzie też coś dla najmłodszych, między 14:00 a 16:00 przewidziano spektakle, między innymi przedstawienie zatytułowane "Kraina Lodu" oraz animacje, konkursy i zabawy. Na finał zaplanowano występ Pierwszej Poznańskiej Orkiestry Ukulele na scenie UŁAN BROWAR.

To nie wszystko! Podczas urodzinowego weekendu na terenie City Park będą ukryte niespodzianki, w tym zaproszenia na lody, masaż, pizzę, a nawet romantyczny weekend w City Park. Przez cały weekend będzie można skorzystać również z bezpłatnych, testowych jazd autami marki TESLA.

Więcej informacji o 10. urodzinach City Park można znaleźć na stronie: www.maxcitypark.pl
Zapraszamy!.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

lut

do 23-02-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi ogrodnicze "Gardenia"
Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej "Sport Invest"
Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych "Special Days"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Łazarskie Przedszkolaki - Seniorom:
"Legendy polskie – występ patriotyczny" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 39

22

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dzień myśli braterskiej
- koncert piosenki turystycznej w wykonaniu Sekcji Muzycznej Szczepu Łazarz "Łazarskie Wyjce", wystawa fotograficzna Szczepu Łazarz "Na szlaku"

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Zimowy Teatrzyk Cieni" - dla dzieci szkolnych

23

lut

do 24-02-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Krajowa Wystawa Myszy Rasowych i Nierasowych
Zwiedzanie w ramach biletu wstępu do Palmiarni (10 zł normalny, 7 zł ulgowy)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: