Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Joga, gimnastyka, salsa i pilates najlepsze na wakacje z "Coolturą" {ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Joga, gimnastyka, salsa i pilates najlepsze na wakacje z "Coolturą" {ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI}
28-07-2009 20:10   Janusz Ludwiczak
Zapraszamy do udziału we wspólnym konkursie Centrum Motywacji "Cooltura" i portalu lazarz.pl. Wystarczy tylko do niedzieli, 2 sierpnia włącznie odpowiedzieć na zadane przez nas pytanie i już mamy szanse na zdobycie wejściówki na jeden dzień półkolonii lub zajęcia pilates, abt, dla pań w ciąży, gimnastyki dla mamy i malucha, salsy lub jogi dla dzieci.

W drugim miesiącu wakacji możemy mieć problem ze znalezieniem półkolonii dla naszego dziecka. Dlatego Centrum Motywacji "Cooltura" przygotowała zajęcia dla dzieci i młodzieży.
Jednym z możliwości spędzenia wolnego czasu w sierpniu jest Akademia Twórczego Dziecka - Edukacyjne Warsztaty Przedprzedszkolne. Są to zajęcia przygotowujące dzieci do zajęć w przedszkolu. Program jest opracowany specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 2-3 lat.
Akademia rozwija zachowania społeczne i wrodzone umiejętności dzieci. Poprzez ćwiczenia edukacyjno-rozwojowe, plastykę, muzykę i taniec pomaga dziecku w zdobyciu samodzielności i zdolności do adaptacji przed rozpoczęciem zajęć w przedszkolu. W programie również zajęcia z języka obcego – hiszpańskiego i angielskiego.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w trzech blokach półtoragodzinnych w godzinach od 8:30 do 13:00.

Dla dzieci nieco starszych, w wieku 5-11 lat Centrum Motywacji "Cooltura" przygotowała letnie półkolonie, składające się z dwóch bloków tematycznych: zajęć z języka angielskiego oraz "Wakacji z Coolturą", które obejmują wycieczki do parków, nad Maltę i Cytadelę, gdzie odbędą się zabawy w podchody. Dzieci w celu poszerzenia swojej wiedzy będą mogły wybrać się także do Palmiarni i Ogrodu Botanicznego, a także zwiedzą poznańskie muzea oraz wezmą udział w zajęciach ruchowych i plastycznych.

Natomiast dla młodzieży Centrum Motywacji "Cooltura" przygotowało Kurs Tańca Młodzieżowego. Uczestnicy będą mogli od podstaw poznać nowe style i najnowsze trendy tańca współczesnego, a także nauczą się pracy nad swoim ciałem i jego dynamiką.

Jest też coś i dla dorosłych. Zajęcia z jogi, salsy w parach, tańca i gimnastyki dla kobiet w ciąży, gimnastyki mamy i malucha, Salsy Ladies Sexy Stiling to tylko niektóre z sierpniowych ofert przygotowanych przez Centrum Motywacji "Cooltura". To nie jedyne zajęcia przygotowane przez "Coolturkę". Na chętnych czekają także kursy językowe i kursy szybkiego czytania dla dzieci i dorosłych.

Więcej informacji o zajęciach można znaleźć na stronie www.cooltura.edu.pl oraz pod numerem telefonu 061 866 92 90.

A dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wspólnie z Centrum Motywacji "Cooltura" konkurs. Wystarczy tylko do niedzieli, 2 sierpnia włącznie odpowiedzieć na zadane przez nas pytanie i już mamy szanse na zdobycie nagrody. Więcej szczegółów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: