Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

18 tysięcy osób plażowało na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
18 tysięcy osób plażowało na Targach
30-08-2017 01:37   Janusz Ludwiczak
Miejska plaża z leżakami, gry i zabawy, zajęcia piłkarskie, jazda na rolkach, ping-pong, siatkówka, kino plenerowe – te i wiele innych atrakcji przygotowały MTP w ramach piątej edycji "Lato na Targach".

Około 18 tysięcy osób skorzystało z letnich atrakcji, jakie przygotowały Międzynarodowe Targi Poznańskie. Już po raz piąty przestrzeń między pawilonami zamieniła się w miejską plażę z leżakami. Codziennie na najmłodszych czekały gry, zabawy i animacje, a także piaszczysta plaża z boiskami do gry w siatkówkę, piłkę czy bule.

W czwartkowe wieczory w ogrodzie przy pawilonie nr 15 odbyły się prelekcje w ramach kina plenerowego pod chmurką, a po nich chętni mogli zabawić się przy muzyce serwowanej przez dj.

W każdy weekend odbywały się różnego rodzaju wydarzenia tematyczne jak np. akcja "Poznań zrzuca kilogramy", "Sobota z historią" czy pokój zagadek dla dzieci z rodzicami.

W tym roku większość sobót miało formułę miejskich festynów odbywających się pod różnymi hasłami – „Poznań zrzuca kilogramy”, „Do it yourself”, „Sobota z historią” – to tylko ich niektóre z nich. Po raz pierwszy na Targach dzieci i dorośli mogli poszukać wyjścia z escape room, a mali archeolodzy odkopali z piasku szkielet „prawdziwego” dinozaura. W wydarzeniu „Letni bieg RUN na Targach” biegło 100 osób, które przekonało się, że Targi Poznańskie to również ciekawy teren do biegania – opowiada Karolina Nawrot z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na MTP spotykali się także fani gier planszowych, którzy na miejscu mogli wypożyczyć swoje ulubione gry.

Tymczasem już w przyszłym tygodniu rozpoczyna się nowy sezon wystawienniczy na MTP. Na początek odbędą się targi mody.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: