Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Food Trucki pod Areną - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Food Trucki pod Areną
29-08-2017 23:52   Janusz Ludwiczak
Restauracje na kółkach przyjechały w weekend przed Arenę. Wielbiciele szybkiego jedzenia mogli kupić burgery, frytki, kanapki, pierogi, zapiekanki oraz potrawy kuchni włoskiej, belgijskiej, węgierskiej czy meksykańskiej. Nie brakowało również kuchni wegetariańskiej.

Już po raz drugi w tym roku food trucki, czyli restauracje na kółkach zjechały pod Arenę. Na spacerowiczów odwiedzających w sobotę i niedzielę Park Kasprowicza czekały smaki z różnych stron świata, od dobrze znanych burgerów, domowych zapiekanek, poprzez kuchnię meksykańską, węgierską, włoską aż po dania kuchni tybetańskiej czy też indyjskiej.

Nie brakowało również stoisk z napojami, kawą i deserami.

Food trucki przyjadą po Arenę ponownie za miesiąc. 30 września i 1 października odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: