Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uderzył głową i złamał nos pasażerowi nocnego autobusu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uderzył głową i złamał nos pasażerowi nocnego autobusu
24-08-2017 12:10   Janusz Ludwiczak
Policjanci zatrzymali 35-latka, który w autobusie linii nocnej nr 252, jadącym ulicą Głogowską, uderzył innego pasażera głową i złamał mu nos.

O sprawie pisaliśmy w niedzielę. W nocy z 22 na 23 czerwca 35-letni mężczyzna zaatakował jednego z pasażerów w autobusie linii nocnej nr 252. Do zdarzenia doszło pomiędzy północą o godz. 0:20 na ulicy Głogowskiej, pomiędzy przystankami "Rynek Łazarski" i "Głogowska/Hetmańska". Do zatrzymania sprawcy przyczynił się operator miejskiego monitoringu, który rozpoznał sprawcę zdarzenia ze zdjęć publikowanych przez Policję.

Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego Komisariatu Policji Poznań Grunwald zatrzymali 22 sierpnia mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała. Nieustalony mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu zaatakował jednego z pasażerów. Poprzez uderzenie głową, złamał nos poszkodowanemu. Policjanci opublikowali wizerunek poszukiwanego na stronach internetowych Policji. Informacje pojawiły się również w lokalnych mediach. Policjanci otrzymali wiele sygnałów od mieszkańców Poznania, za które dziękują, dotyczących prawdopodobnych danych personalnych tego człowieka. Wszystkie były dokładnie sprawdzane. Jego wizerunek trafił również do operatorów monitoringu miejskiego w mieście. To właśnie jeden z nich rozpoznał mężczyznę i o wszystkim poinformował policjantów – wyjaśnia mł. asp. Maciej Święcichowski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

35-latek został zatrzymany na jednej z poznańskich ulic. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.


Komentarze (1)

28-08-2017 07:34:22
Negatyw
Wizerunek takiego padalca, nie powinien być zamazywany. Zdjęcia tego typa, powinny wisieć na każdym przystanku w tej okolicy i w środkach komunikacji. Bardziej dbamy o przestępców, niż o ofiary... (!!!). A kara 5 lat, to i tak za mało (!!!).
Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: