Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont wiaduktu kolejowego na Hetmańskiej potrwa aż do 10 września - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont wiaduktu kolejowego na Hetmańskiej potrwa aż do 10 września
21-08-2017 00:07   Janusz Ludwiczak
O kolejne trzy tygodnie opóźni się zakończenie remontu wiaduktu kolejowego nad ulicą Hetmańską. Równocześnie w niedzielę zmieniła się organizacja ruchu.

Od 17 lipca trwa remont wiaduktu kolejowego na ulicą Hetmańską. Prace początkowo miały potrwać do 22 lipca godz. 22, o czym informował Zarząd Dróg Miejskich i Miejski Inżynier Ruchu.

20 lipca wysłaliśmy sprostowanie daty zakończenia remontu, tj. 22 sierpnia 2017. Pierwotna informacja wynikała z pomyłki pisarskiej. Remont prowadzony będzie tylko po nitce północnej – tłumaczyła nam Anna Pietrzak z PPU Dromo, wykonawcy prac.

Roboty miały zakończyć się do 22 sierpnia. Jednak prace przedłużą się o kolejne trzy tygodnie.

Według informacji wykonawcy wydłużenie czasu remontu spowodowane jest stwierdzeniem znacznego stopnia korozji słupów podtrzymujących konstrukcje przęseł oraz koniecznością etapowania dodatkowych prac remontowych – informuje Zarząd Dróg Miejskich.

W niedzielę nastąpiła zmiana w organizacji ruchu.

Dla pojazdów jadących w stronę ul. Kolejowej dostępny będzie jedynie prawy pas jezdni północnej. Ponadto udostępniony zostanie chodnik po północnej stronie ulicy. Zakończenie całości prac wykonawca planuje do 10 września – wyjaśnia Łukasz Dondajewski, Miejski Inżynier Ruchu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: