Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Strażacy w kościele Michała Archanioła - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Strażacy w kościele Michała Archanioła
20-08-2017 23:17   Janusz Ludwiczak
Straż pożarna pojawiła się w kościele Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej. Nie doszło do pożaru ani innego zdarzenia. Było to jedynie rozpoznanie operacyjne na wypadek różnych zdarzeń w świątyni.

W czwartek, 17 sierpnia strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej 16a przeprowadzili rozpoznanie operacyjne sąsiedniego kościoła Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej 7.

Strażacy mieli okazję zobaczenia trudno dostępnych miejsc w obiekcie, m. in. dzwona oraz sposobu jego mocowania, poddasza czy też podziemnych krypt. Kompleksowo przeprowadzone rozpoznanie pozwala strażakom na zapoznanie z obiektem oraz wzbogacenie o cenną wiedzę, która jest istotna w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia. Rozpoznanie dróg pożarowych i ewakuacyjnych znacznie przyspiesza dojazd na miejsce zdarzenia, wskazuje najbardziej dogodne miejsca ustawienia samochodów gaśniczych, specjalnych, sprzętu oraz ewakuację osób zagrożonych z budynku wcześniej rozpoznanymi i sprawdzonymi drogami ewakuacyjnymi – wyjaśnia mł. asp. Radosław Bogusz z Jednostki Ratowniczo-Gaśnicznej nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: