Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Dirty Dancing" 30 lat później - music & dance show na MTP. Mamy wejściówki {KONKURS} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Dirty Dancing" 30 lat później - music & dance show na MTP. Mamy wejściówki {KONKURS}
22-07-2017 13:54   Redakcja
W roku przypada 30. rocznica premiery kultowego filmu "Dirty Dancing". 20 września w Sali Ziemi MTP odbędzie się wielkie muzyczno-taneczne przedstawienie, podczas którego przypomniane zostaną sceny z filmu, a muzyka i pokazy taneczne będą wykonywane na żywo. Na scenie wystąpi 30 tancerzy ze studia Art of Move. Dirty Dancing Music & Dance Show. Dla entuzjastów muzyki na żywo i tańca mamy do rozdania podwójne zaproszenie w naszym konkursie.

Lato 1963 roku. Frances Houseman, zwana przez znajomych Baby, jest pozytywnie nastawioną do życia nastolatką, spędzającą wakacje z rodziną w letnim ośrodku wypoczynkowym Kellerman`s. Pewnego wieczoru poznaje tancerza Johnny`ego Castle, uzdolnionego i przystojnego instruktora tańca. W obliczu niedyspozycji jego tancerki Penny, Baby przechodzi intensywny kurs tańca i zastępuje ją na pokazie mambo w hotelu. Wkrótce Baby i Johnny zakochują się w sobie, lecz ich związek nie zostaje zaakceptowany przez ojca dziewczyny, który podejrzewa chłopaka o nieślubne dziecko. W ostatni dzień pobytu w ośrodku ojciec Baby przypadkowo dowiaduje się, że Johnny jest niewinny…

Z okazji przypadającej w tym roku 30. rocznicy premiery kultowego filmu "Dirty Dancing", grupa Sollus przygotowała wielkie muzyczno-taneczen przedstawienie "Tribute to Dirty Dancing - Music & Dance Show", podczas którego widzom przypomniane zostaną sceny z filmu.

Muzyka wykonywana na żywo, będzie doskonałym tłem zespołu tanecznego, który towarzyszyć będzie muzykom podczas całego przedstawienia. Będzie można usłyszeć wszystkie utwory z filmu "Dirty Dancing" w pełnych wersjach w wykonaniu zespołu doskonałych muzyków. Na scenie wystąpi 30 tancerzy ze studia Art of Move. Dirty Dancing Music & Dance Show to wspaniałe widowisko dla prawdziwych fanów filmu, ale także entuzjastów muzyki na żywo i tańca.

Premiera "Dirty Dancing Music & Dance Show" odbędzie się 20 września o godz. 19:00 w Sali Ziemi MTP. Bilety w cenie od 49 złotych można kupić na stronie www.tixer.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na ten koncert.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia, nazwiska i namiaru kontaktowego (wystarczy zwrotny e-mail) na adres: konkurs@lazarz.pl do jutra (tj. niedzieli, 23 lipca 2017) do godz. 22:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 24.07.2017 godz. 05:30 Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko jedno podwójne zaproszenie. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście Malwinie Janas.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: