Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjanci skontrolowali taksówki przy dworcu Poznań Główny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policjanci skontrolowali taksówki przy dworcu Poznań Główny
22-07-2017 12:45   Janusz Ludwiczak
Policjanci z "Drogówki" przeprowadzili kontrole na ulicy Dworcowej. Sprawdzani byli taksówkarze.

W miniony wtorek, 18 lipca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przeprowadzili kontrole na ul. Dworcowej.

Celem wzmożonych działań było zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym w okolicach Dworca Głównego w Poznaniu, poprzez ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu przez kierujących taksówkami oraz innych uczestników dróg – wyjaśnia mł. asp. Piotr Garstka z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Funkcjonariusze podczas przeprowadzonych kontroli sprawdzili stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących, obowiązkowe wyposażenie w pojazdach, dokumenty wymagane przepisami o transporcie tj. licencję oraz zezwolenie i prawidłowe oznaczenie pojazdu. Zwracali także uwagę na pojazdy parkujące w niedozwolonym miejscu – dodaje Piotr Garstka z poznańskiej Policji.

Policjanci zapowiadają kolejne kontrole.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: