Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Uwaga wypadek! Co robić?" - policjanci szkolili się - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Uwaga wypadek! Co robić?" - policjanci szkolili się
19-07-2017 15:11   Janusz Ludwiczak
Nie ma tygodnia, by na łazarskich ulicach nie dochodziło do wypadków. Policjanci doskonalili swoje umiejętności z zakresu ruchu drogowego.

W miniony poniedziałek, 17 lipca na terenie Komendy Miejskiej Policji przy ul. Szylinga odbyło się szkolenie dla policjantów z podległych komisariatów.

Poznańscy policjanci przez cały okres służby doskonalą swoje umiejętności, tak aby ich służba była jeszcze bardziej efektywna. Tematem przeprowadzonego szkolenia było prawidłowe zabezpieczenie i obsługa zdarzeń drogowych. Szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej, gdzie omówiono zagadnienia związane z obiegiem i sporządzaniem dokumentacji służbowej z miejsca zdarzenia oraz części praktycznej, gdzie w terenie szkolenia zostało zainscenizowane zdarzenie drogowe. W trakcie szkolenia funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu omówili prawidłowy sposób zabezpieczenia i obsługi zdarzeń drogowych. Był to również czas, aby wymienić się doświadczeniem i wspólnie rozwiązać trudne kazusy prawne, z którymi funkcjonariusze spotykają się podczas codziennej służby – informuje mł. asp. Piotr Garstka z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Dodajmy, że w poniedziałek policjanci będą mieli swoje święto. 24 lipca przypada Święto Policji.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: