Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jeżyce: znów zapadło się torowisko - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jeżyce: znów zapadło się torowisko
21-07-2009 18:34   Janusz Ludwiczak
We wtorek popołudniu zapadła się jezdnia pod torowiskiem przy skrzyżowaniu ulic Zwierzynieckiej i Kraszewskiego. W związku z awarią "dwójka" kursuje objazdem przez Dąbrowskiego, Roosevelta i Rondo Kaponiera.

We wtorek popołudniu zapadła się jezdnia pod torowiskiem w ulicy Zwierzynieckiej, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Kraszewskiego.

W związku z awarią do odwołania, prawdopodobnie do środowego popołudnia tramwaje linii nr 2 kursują w obu kierunkach objazdem ulicami Dąbrowskiego, Roosevelta i Rondem Kaponiera.

Na miejscu awarii pracują ekipy Aquanetu. Nie wiadomo jakie mogą być przyczyny awarii kanalizacyjnej. Jak zapewnia Aquanet ich służby pracować będą bez przerwy, także w nocy aby naprawić uszkodzony kanał ogólnospławny. Awaria nie powoduje żadnych utrudnień w odbiorze ścieków w tym rejonie miasta.

To już kolejna awaria kanalizacyjna. Ostatnia miała miejsce pod koniec maja, kiedy to w wyniku intensywnych ulew zostało podmyte torowisko tramwajowe.

W środę o 7:36 "dwójka" powróciła na swoją stałą trasę. Awaria została usunięta.


Komentarze (1)

21-07-2009 20:48:32
hehe
Nasi fachowcy od remontów ulic znów będą mogli się popisać, chyba trzeba obstawiać ile po remoncie będzie konieczny kolejny remont :]
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: