Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jeżyce: znów zapadło się torowisko - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jeżyce: znów zapadło się torowisko
21-07-2009 18:34   Janusz Ludwiczak
We wtorek popołudniu zapadła się jezdnia pod torowiskiem przy skrzyżowaniu ulic Zwierzynieckiej i Kraszewskiego. W związku z awarią "dwójka" kursuje objazdem przez Dąbrowskiego, Roosevelta i Rondo Kaponiera.

We wtorek popołudniu zapadła się jezdnia pod torowiskiem w ulicy Zwierzynieckiej, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Kraszewskiego.

W związku z awarią do odwołania, prawdopodobnie do środowego popołudnia tramwaje linii nr 2 kursują w obu kierunkach objazdem ulicami Dąbrowskiego, Roosevelta i Rondem Kaponiera.

Na miejscu awarii pracują ekipy Aquanetu. Nie wiadomo jakie mogą być przyczyny awarii kanalizacyjnej. Jak zapewnia Aquanet ich służby pracować będą bez przerwy, także w nocy aby naprawić uszkodzony kanał ogólnospławny. Awaria nie powoduje żadnych utrudnień w odbiorze ścieków w tym rejonie miasta.

To już kolejna awaria kanalizacyjna. Ostatnia miała miejsce pod koniec maja, kiedy to w wyniku intensywnych ulew zostało podmyte torowisko tramwajowe.

W środę o 7:36 "dwójka" powróciła na swoją stałą trasę. Awaria została usunięta.


Komentarze (1)

21-07-2009 20:48:32
hehe
Nasi fachowcy od remontów ulic znów będą mogli się popisać, chyba trzeba obstawiać ile po remoncie będzie konieczny kolejny remont :]
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: