Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Joga z widokiem na Poznań - ćwiczyli na dachu pawilonu MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Joga z widokiem na Poznań - ćwiczyli na dachu pawilonu MTP
08-07-2017 21:28   Janusz Ludwiczak
Nauka jazdy na rolkach, ping pong czy joga na dachu jednego z pawilonów z widokiem na Poznań. Na MTP odbyła się "Aktywna sobota".

W ramach "Aktywnej soboty" na dachu pawilonu nr 15, czyli centrum konferencyjno-kongresowego, w którym znajduje się Sala Ziemi odbyła się joga.

Zajęcia jogi są dla każdego, niezależnie od sprawności fizycznej. Podczas zajęć skupimy się na ruchu i oddechu – wyjaśnia Renata Hille, instruktorka jogi.

W programie "Aktywnej soboty" znalazły się również atrakcje dla najmłodszych. Dzieci mogły zmierzyć się w konkurencji strzelania z łuku, w wyścigach rydwanów i zmaganiach sprawnościowych i innych olimpijskich grach i zabawach.

W przyszłą sobotę MTP w ramach akcji "Lato na Targach" zapraszają do udziału w licznych grach. Dzieci będą mogły zmierzyć się w escape room, a nieco starsi wypożyczyć gry planszowe i przypomnieć sobie dawne gry podwórkowe.

Z kolei 22 lipca w ramach dnia aproksymacji liczby PI odbędzie się akcja "Tu się odkrywa".

Zapraszamy na spotkania z bohaterami książek dla dzieci – sympatyczną Heksą, Reksiem, zajęcia plastyczne, naukę poznańskiej gwary, rozwiązywanie matematycznych łamigłówek oraz na poszukiwanie dinozaurów i ogrodnicze eksperymenty. 22 lipca jest dniem, dlatego część atrakcji będzie związana z tą ciekawą liczbą. Event „Tu się odkrywa!” skierowany jest do dzieci w wielu 3-8 lat, które są ciekawe świata – zapowiada Karolina Nawrot z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Natomiast w ostatnią sobotę lipca MTP zapraszają na "Sobotę z historią".

Wycieczki zabytkowym Chevroletem po terenie Targów, opowieści o dawnym Poznaniu i pokazy archiwalnych filmów w Sali Ziemi – to najważniejsze atrakcje „Soboty z historią”. W programie także kiermasz książek historycznych, animacje dla dzieci, stroje historyczne, a dodatkowo zdjęcia z łazarskiego fyrtla i eksponaty z minionej epoki. Zapraszamy miłośników opowiadań o dawnym Poznaniu i poszukiwaczy swoich miejskich korzeni – dodaje Karolina Nawrot.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: