Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rowerowa pielgrzymka wyruszyła z Łazarza na Jasną Górę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rowerowa pielgrzymka wyruszyła z Łazarza na Jasną Górę
07-07-2017 00:24   Janusz Ludwiczak
Do pokonania będą mieli ponad 300 kilometrów. Dziesięcioosobowa grupa rowerzystów wyruszyła spod katolickiego gimnazjum i liceum przy Głogowskiej na Jasną Górę.

W czwartek spod Katedry wyruszyła 83. Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Trzy dni wcześniej, w poniedziałkowy poranek spod gmachu Publicznego Gimnazjum Katolickiego im. św. Stanisława Kostki i Liceum Ogólnokształcącego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz przy ul. Głogowskiej 92 wyruszyła rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę pod wodzą ks. dyrektora Piotra Kusia.

Pątnicy na jednośladach do pokonania mają ponad 300 kilometrów. Na Jasną Górę rowerowi pielgrzymi powinni dotrzeć w niedzielę.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: