Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Zwrotki w kropki, refreny w pasy – czyli słowno-muzyczne wygibasy" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Zwrotki w kropki, refreny w pasy – czyli słowno-muzyczne wygibasy"
03-07-2017 19:32   Janusz Ludwiczak
W ramach akcji "Lato w Ogrodzie Łazarz" Klub Osiedlowy "Krąg" zaprosił najmłodszych na słowno-muzyczne "wigibasy" zatytułowane "Zwrotki w kropki, refreny w pasy".

Jest to spotkanie z wierszami zapodzianymi w piosenkach Przemka Mazurka – autora tekstów i piosenek dla dzieci oraz dorosłych. Nie rezygnując ani na chwilę z zabawy melodią i słowem, przyjrzymy się, o czym, po co, kto, do kogo, jak i dlaczego śpiewa. Ponadto posłuchamy autorskich piosenek naszego gościa, który w duecie ze swym muzycznym kompanem zaprezentuje nam całą feerię strunowych i perkusyjnych dźwięków – wyjaśnia Joanna Heller z Klubu Osiedlowego "Krąg".

W ramach akcji "Lato w Ogrodzie Łazarz", realizowanego przez Klub Osiedlowy "Krąg" oraz Stowarzyszenie Łazarz - zakorzenieni w tradycji w ramach środków Rady Osiedla Św. Łazarz odbędą się jeszcze dla najmłodszych warsztaty kulinarne, muzyczne oraz spotkanie z Panem Pianką. Wstęp wolny.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena 2021 - targi gier i multimediów
"Optyka" - targi optyczne

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: