Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Zwrotki w kropki, refreny w pasy – czyli słowno-muzyczne wygibasy" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Zwrotki w kropki, refreny w pasy – czyli słowno-muzyczne wygibasy"
03-07-2017 19:32   Janusz Ludwiczak
W ramach akcji "Lato w Ogrodzie Łazarz" Klub Osiedlowy "Krąg" zaprosił najmłodszych na słowno-muzyczne "wigibasy" zatytułowane "Zwrotki w kropki, refreny w pasy".

Jest to spotkanie z wierszami zapodzianymi w piosenkach Przemka Mazurka – autora tekstów i piosenek dla dzieci oraz dorosłych. Nie rezygnując ani na chwilę z zabawy melodią i słowem, przyjrzymy się, o czym, po co, kto, do kogo, jak i dlaczego śpiewa. Ponadto posłuchamy autorskich piosenek naszego gościa, który w duecie ze swym muzycznym kompanem zaprezentuje nam całą feerię strunowych i perkusyjnych dźwięków – wyjaśnia Joanna Heller z Klubu Osiedlowego "Krąg".

W ramach akcji "Lato w Ogrodzie Łazarz", realizowanego przez Klub Osiedlowy "Krąg" oraz Stowarzyszenie Łazarz - zakorzenieni w tradycji w ramach środków Rady Osiedla Św. Łazarz odbędą się jeszcze dla najmłodszych warsztaty kulinarne, muzyczne oraz spotkanie z Panem Pianką. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: