Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

3x3 - zagrają dla chorego Bartka, by kupić dla niego wózek - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
3x3 - zagrają dla chorego Bartka, by kupić dla niego wózek
01-07-2017 00:41   Janusz Ludwiczak
W sobotę na Orliku przy Arenie już po raz czwarty odbędzie się "Charytatywny Streetball 3x3 dla Bartasa", w trakcie którego będą zbierane fundusze na zakup wózka dla niepełnosprawnego Bartka Hollnera, który jest po zawale rdzenia kręgowego.

Turniej po raz czwarty organizuje na rzecz mojego brata, który jest osobą niepełnosprawną, po zawale rdzenia kręgowego. Jest to rzadka choroba. Brat na szczęście się nie załamał, jest twardy, idzie dalej, niczym się nie przejmuje. Chciałem pomóc bratu, który jest najważniejszą dla mnie osobą, a przy okazji mogłem zorganizować coś co wszystkim pozwoli dobrze się bawić i pomagać razem ze mną. Pierwotnie pierwszy turniej miał być jednorazową akcją, jednakże podczas tej edycji wielu ludzi mówiło mi, bym robił to co roku, ponieważ możemy pomóc wszyscy Bartkowi, a przy tym tak jak wspominałem mieć wiele zabawy i zdrowej sportowej rywalizacji – powiedział Marcin Hollner, organizator turnieju.

Turniej rozgrywany będzie w formacie 3 na 3 na jeden kosz. Dodatkowymi zmaganiami będą coroczne konkursy: rzutu z połowy boiska, rzutów za trzy oraz wsadów.

W turnieju weźmie udział ok. 100 zawodników. Oprócz tego przygotowaliśmy konkurs wsadów, rzutów za trzy i rzutu z połowy boiska. Będzie oficjalna prezentacja zespołu koszykarzy na wózkach IKS Poznań. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci takich jak malowanie twarzy. Oprócz tego będzie można przekąsić coś słodkiego lub kichę z grilla – zapowiada Marcin Hollner."Charytatywny Streetball 3x3 dla Bartasa" rozpocznie się o godz. 10 na Orliku przy Arenie (teren Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych). Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: