Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wyremontują wnętrze Areny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wyremontują wnętrze Areny
30-06-2017 05:58   Janusz Ludwiczak
Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiły przetarg na wymianę płyty boiska głównego wraz z posadzką obejścia w hali Arena.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót polegających na modernizacji posadzki sportowej płyty boiska wraz z obejściem płyty głównej w Hali Widowiskowo-Sportowej Arena.

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie musiał rozebrać istniejącą posadzkę aż do poziomu betonu z warstwą istniejącej papy bitumicznej. Następnie istniejącą posadzkę wyrównać i wykonać od nowa nową płytę boiska, której powierzchnia wynosi 1 625,97 m kw. (z obejściem 2 261,31 m2).

Zaprojektowana wymiana posadzek ma na celu zapewnienie odpowiednich parametrów i cech użytkowych umożliwiających użytkowanie obiektu do obecnych celów, tj. m.in. jako miejsce spotkań poznaniaków i gości na imprezach estradowych, sportowych, imprezach dla dzieci, festynach rekreacyjnych i imprezach integracyjnych. Na parkiecie należy zapewnić możliwość rozgrywania meczów siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, halowej piłki nożnej. W Arenie mają miejsce również imprezy estradowe, koncerty gwiazd zagranicznych i polskich, dyskoteki, pokazy, targi i festyny – czytamy w specyfikacji zamówienia.

PIM na oferty czeka do 14 lipca. W zamówieniu pod uwagę w 60% będzie brana cena, w 30% okres gwarancji, a w pozostałej części doświadczenie firmy.


Komentarze (1)

30-06-2017 13:06:23
x
Ponawiam pytanie - na jakim etapie jest remont pływalni? Pytanie drugie - czy będzie postawiona na Arenie bezpłatna toaleta? Niektórzy przychodzą do parku na wiele godzin, często z dziećmi.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Nabożeństwo z kazaniem (ks. Paweł Prozorowski - Kościół Rzymskokatolicki) - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

22

sty

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Opowieści o Grenlandii

24

sty

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert muzyki renesansowej i barokowej w wykonaniu zespołu Discors Concordia

25

sty

do 27-01-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
XXXVI Olimpiada Gołębi Pocztowych FCI
Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy Krystyny Czarneckiej-Augustyniak

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: