Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wyremontują wnętrze Areny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jak informuje MPK o godz. 13:20 wznowiono ruch tramwajowy na ulicy Głogowskiej. Tramwaje linii nr 3, 5, 8, 11 i 14 kursują już normalnie pomiędzy Mostem Dworcowym i Hetmańską. Kierowcy muszą jeszcze liczyć się z utrudnieniami na ulicy Głogowskiej, pomiędzy Śniadeckich i Berwińskiego do czasu naprawy nawierzchni.
Wyremontują wnętrze Areny
30-06-2017 05:58   Janusz Ludwiczak
Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiły przetarg na wymianę płyty boiska głównego wraz z posadzką obejścia w hali Arena.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót polegających na modernizacji posadzki sportowej płyty boiska wraz z obejściem płyty głównej w Hali Widowiskowo-Sportowej Arena.

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie musiał rozebrać istniejącą posadzkę aż do poziomu betonu z warstwą istniejącej papy bitumicznej. Następnie istniejącą posadzkę wyrównać i wykonać od nowa nową płytę boiska, której powierzchnia wynosi 1 625,97 m kw. (z obejściem 2 261,31 m2).

Zaprojektowana wymiana posadzek ma na celu zapewnienie odpowiednich parametrów i cech użytkowych umożliwiających użytkowanie obiektu do obecnych celów, tj. m.in. jako miejsce spotkań poznaniaków i gości na imprezach estradowych, sportowych, imprezach dla dzieci, festynach rekreacyjnych i imprezach integracyjnych. Na parkiecie należy zapewnić możliwość rozgrywania meczów siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, halowej piłki nożnej. W Arenie mają miejsce również imprezy estradowe, koncerty gwiazd zagranicznych i polskich, dyskoteki, pokazy, targi i festyny – czytamy w specyfikacji zamówienia.

PIM na oferty czeka do 14 lipca. W zamówieniu pod uwagę w 60% będzie brana cena, w 30% okres gwarancji, a w pozostałej części doświadczenie firmy.


R E K L A M A

Komentarze (1)

30-06-2017 13:06:23
x
Ponawiam pytanie - na jakim etapie jest remont pływalni? Pytanie drugie - czy będzie postawiona na Arenie bezpłatna toaleta? Niektórzy przychodzą do parku na wiele godzin, często z dziećmi.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Dekoracje wiosenne” czyli … Międzykulturowe robótki ręczne

21

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Łazarskie Przedszkolaki - Łazarskim Seniorom”: "Wiosna , wiosenka" przedstawienie w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 89

22

mar

do 23-03-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Sakralia" - Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„ZIMY ŻAL”- widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". Artyści wspólnie z publicznością wykonają utwory nawiązujące do przełomu zimy i wiosny. Go

24

mar

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
►WIĘCEJ: www.wybory2019.lazarz.pl
głosowanie w godz. 8:00-20:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: