Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uspokojenie ruchu samochodowego, kejtrowe eldorado, lepsze czasy dla "kuft" – radni piszą - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uspokojenie ruchu samochodowego, kejtrowe eldorado, lepsze czasy dla "kuft" – radni piszą
30-06-2017 05:29   Janusz Ludwiczak
Ukazały się pierwsze w tym roku "Wieści Łazarskie", w których możemy przeczytać m.in. o planach uspokojenia ruchu samochodowego na Łazarzu, 20-leciu Rady Osiedla Św. Łazarz, planach przebudowy Rynku Łazarskiego, a także problemie psich kup.

W ośmiostronicowym, pierwszym w tym roku numerze "Wieści Łazarskich" - biuletynu informacyjnego Rady Osiedla Św. Łazarz możemy przeczytać o tym, że niedawno przypadła 20. rocznica powołania jednostki pomocniczej miasta na Łazarzu, przemyśleniach radnego na temat kejtrowych spraw, a także planach uspokojenia ruchu samochodowego na Łazarzu.

Najnowszy numer oraz archiwalne wydania "Wieści Łazarskich" można pobrać w dziale/zakładce Rada Osiedla » Wieści Łazarskie.

Najnowszy numer "Wieści Łazarskich" {POBIERZ PDF}


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: