Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Parafialne grillowanie na integrację wiernych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Parafialne grillowanie na integrację wiernych
25-06-2017 23:09   Janusz Ludwiczak
W sobotnie popołudnie wierni z Parafii Michała Archanioła spotkali się na wspólnym grillowaniu w proboszczowskim ogrodzie.

Na parafian czekała nie tylko kiełbasa i karkówka z grilla, ale wspólne rozmowy. Najmłodsi mogli zagrać w piłkę i wziąć udział w innych grach i zabawach.

Za mojego poprzednika zawsze w czerwcu odbywał się festyn, jeszcze jak istniało Osiedle Targowe. Z inicjatywy ks. Rafała Kucika, który jest u nas wikariuszem od września postanowiliśmy zorganizować parafialne grillowanie, które miało być sposobem na integrację wiernych. Niedawno odbył się wspólny rajd rowerowy na Osową Górę. Teraz witamy wspólnie lato i wakacje – powiedział ks. Eugeniusz Guździoł, proboszcz Parafii św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej.

W sobotę na wspólnym pikniku spotkali się również wierni z Parafii Św. Anny. Po mszy św. dla chorych i osób starszych plac przed kościołem przy ul. Matejki zamienił się w miejsce spotkania przy grillu i domowym cieście z kawą.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: