Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Twój dziadek też był młody" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Twój dziadek też był młody"
05-06-2017 04:28   Janusz Ludwiczak
W podróż do lat 50., 60. i 70. ubiegłego wieku można było się przenieść podczas wystawy fotografii "Twój dziadek też był młody", którą z okazji 28. Dni Łazarza zorganizowało Stowarzyszenie Wirtualny Łazarz.

Pragniemy zaprosić gości w podróż do przyszłości. Przeniesiemy się w czasie na Łazarz lat 50-70 ubiegłego wieku. Przedstawimy tamte zabawy i życie codzienne. Dla starszego pokolenia będzie to okazja do wspomnień dla młodszego pokolenia to lekcja historii gdzie będą mogli zobaczyć jak spędzali czas ich babcie i dziadkowie – opowiada Roman Modrzyński i Wojciech Dera ze Stowarzyszenia Wirtualny Łazarz.

Wernisaż wystawy "Twój dziadek też był młody" odbył się w sobotni wieczór w Inkubatorze Kultury "Pireus". W niedzielę organizatorzy wraz z mieszkańcami tworzy archiwum Wirtualnego Łazarza. Stare fotografie na przełomie września i października mają pojawić się w szkołach i w kilku ważnych punktach Łazarza.

Projekt sfinansowany został w ramach konkursu "Łazarskie Inicjatywy Osiedlowe" ze środków Rady Osiedla Św. Łazarz w wysokości 3,5 tys. zł.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: