Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Strażnicy miejscy pomogli pieszemu, który przewrócił się - mężczyzna nie poruszał się - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Strażnicy miejscy pomogli pieszemu, który przewrócił się - mężczyzna nie poruszał się
03-06-2017 07:31   redakcja, Straż Miejska
Kilka dni temu pracownik Straży Miejskiej, w trakcie obserwacji obrazu z kamer monitoringu miejskiego w rejonie skrzyżowania ul. Głogowskiej z ul. Hetmańską zauważył mężczyznę, który przewrócił się na chodniku. Sytuacje takie zdarzają się, jednak w tym przypadku mężczyzna nie poruszał się. Operator, za pośrednictwem łącza 112, natychmiast powiadomił pogotowie ratunkowe. Już kilka minut później mężczyzna był pod opieką ratowników medycznych i został przetransportowany do szpitala.

W maju nadeszły pierwsze tegoroczne upały. Wysoka temperatura powietrza spowodowała u wielu osób poważne problemy zdrowotne. W takich sytuacjach najważniejsze jest szybkie sprowadzenie pomocy medycznej, nie ważne, czy jest to osoba chora, czy pod wpływem alkoholu, bo i tak nie da się tego stwierdzić od razu - pomoc należy się każdemu.

Niedawne interwencje strażników pokazują, z jakimi sytuacjami można spotkać się na co dzień.

Pracownik straży miejskiej, w trakcie obserwacji obrazu z kamer monitoringu miejskiego w rejonie skrzyżowania ul. Głogowskiej z ul. Hetmańską zauważył mężczyznę, który przewrócił się na chodniku. Sytuacje takie zdarzają się, jednak w tym przypadku mężczyzna nie poruszał się. Operator, za pośrednictwem łącza 112, natychmiast powiadomił pogotowie ratunkowe. Już kilka minut później mężczyzna był pod opieką ratowników medycznych i został przetransportowany do szpitala.

Dzięki czujnej pracy operatorów miejskiego monitoringu w Poznaniu przez cały maj udzielono niezbędnej pomocy medycznej 79 osobom.

Przed nadchodzącym okresem letnim musimy być wszyscy wyczuleni. Jak pokazują opisane przykłady, pomocy może potrzebować każdy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: