Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od Przedszkola... "do Parku Wilsona" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od Przedszkola... "do Parku Wilsona"
01-06-2017 11:24   Janusz Ludwiczak
Kiedyś w telewizyjnej "Jedynce" nadawany był program "Od przedszkola do Opola", w którym piosenki śpiewały dzieci w wieku przedszkolnym. Tutaj swoją karierę zaczęła m.in. Sylwia Grzeszczak. W środowe przedpołudnie w Parku Wilsona 270 dzieci wzięło udział w VII Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Magnolia".

W festiwalu wzięło udział 270 dzieci z pięciu łazarskich przedszkoli - nr 25, 39, 48, 51, 89 i 90 oraz uczniowie "zerówek" Szkoły Podstawowej nr 26.

Jak przed rokiem, tak i w tym roku uroczystość została zorganizowana pod gołym niebem – dzieci występowały w ogródku sklepu Fabryka Form, mieszczącym się w budynku kamienic Villa Magnolia, w którym mieści się nasze przedszkole. Ideą przewodnią Festiwalu jest integracja dzieci ze środowiska lokalnego, wywołanie u nich poczucia wspólnego tworzenia czegoś nowego, jak i po prostu dobra zabawa w czasie Dni Łazarza. Konferansjerami byli rodzice dzieci z naszego przedszkola – wyjaśnia Anna Pierzynowska z Przedszkola nr 51.

Maluchy mogły zobaczyć i usłyszeć występ Karoliny Kwiatkowskiej - urodzonego muzyka, rodzica oraz skrzypaczki, której brawurowe wykonanie utworu "Written In the stars" porwało wszystkie dzieci do tańca.

Organizatorem VII Łazarskiego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Magnolia" było Przedszkole nr 51, znajdujące się przy ul. Głogowskiej 40, tuż przy samym Parku Wilsona.


R E K L A M A

Fot: Anna Pierzynowska/Przedszkole nr 51


[serwis informacyjny]         [program 28.Dni Łazarza]

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

paź

do 21-10-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi 50+

20

paź

19:00
Kino w bramie ul. Matejki 46
Trzy oblicza starego Łazarza - film oraz wystawa fotografii

21

paź

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

23

paź

do 25-10-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pol-Eco System - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska

24

paź

18:30
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert z okazji 169. urodzin Fryderyka Chopina

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: