Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Blogerzy spotkali się na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Blogerzy spotkali się na Targach
30-05-2017 00:43   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się jedna z najważniejszych w kraju imprez tematycznych dla blogerów - Blog Conference 2017. Twórcy internetowi i specjaliści marketingu internetowego dyskutowali o komercjalizacji blogosfery, zasadach etycznych i wyzwaniach, jakie stoją przed twórcami internetowymi.

Organizatorzy wydarzenia zaprosili do Poznania czołowych polskich blogerów, którzy w trakcie wystąpień i dyskusji, podzielili się swoja wiedzą i doświadczeniem z twórcami, którzy dopiero odnajdują swoje miejsce w sieci.

Cieszymy się, że pojawiliście się tutaj tak licznie. Dokładamy wszelkich starań, żebyście czuli się tutaj komfortowo. Poznań jest miastem wolnym i otwartym, więc czujcie się swobodnie i nie zapomnijcie napisać relacji na swoich blogach – powiedział Andrzej Białas, dyrektor Gabinetu Prezydenta.

W programie wydarzenia zaplanowano wystąpienia o komercjalizacji blogosfery, zasadach etycznych w tej branży oraz o jakości tworzonych treści. Prelegenci dyskutowali o tym, jak zarabiać na blogu, współpracy z agencjami marketingowymi, budowaniu zaufania czytelników oraz budowaniu własnej marki.

Blog Conference 2017 to trzecia edycja wydarzenia, skierowanego do twórców internetowych, autorów blogów i przedstawicieli branży marketingowej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: