Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Blogerzy spotkali się na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Blogerzy spotkali się na Targach
30-05-2017 00:43   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się jedna z najważniejszych w kraju imprez tematycznych dla blogerów - Blog Conference 2017. Twórcy internetowi i specjaliści marketingu internetowego dyskutowali o komercjalizacji blogosfery, zasadach etycznych i wyzwaniach, jakie stoją przed twórcami internetowymi.

Organizatorzy wydarzenia zaprosili do Poznania czołowych polskich blogerów, którzy w trakcie wystąpień i dyskusji, podzielili się swoja wiedzą i doświadczeniem z twórcami, którzy dopiero odnajdują swoje miejsce w sieci.

Cieszymy się, że pojawiliście się tutaj tak licznie. Dokładamy wszelkich starań, żebyście czuli się tutaj komfortowo. Poznań jest miastem wolnym i otwartym, więc czujcie się swobodnie i nie zapomnijcie napisać relacji na swoich blogach – powiedział Andrzej Białas, dyrektor Gabinetu Prezydenta.

W programie wydarzenia zaplanowano wystąpienia o komercjalizacji blogosfery, zasadach etycznych w tej branży oraz o jakości tworzonych treści. Prelegenci dyskutowali o tym, jak zarabiać na blogu, współpracy z agencjami marketingowymi, budowaniu zaufania czytelników oraz budowaniu własnej marki.

Blog Conference 2017 to trzecia edycja wydarzenia, skierowanego do twórców internetowych, autorów blogów i przedstawicieli branży marketingowej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sesja śmiechu dla Aktywnych 60+- zajęcia relaksacyjne przygotowane przez Fundację Dr. Clown. Obowiązują zapisy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: