Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Performance o upadku ZSRR w miejscu, gdzie był sex-shop - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Performance o upadku ZSRR w miejscu, gdzie był sex-shop
26-05-2017 21:22   Janusz Ludwiczak
W czwartkowy wieczór na podwórzu "sołtysówki" i kamienicy przy ul. Głogowskiej 35a, gdzie mieścił się niegdyś sex-shop odbył się performance, który zaprezentowała Marita Bullmann.

Marita Bullmann zajmuje się sztuką performance, instalacją artystyczną oraz fotografią. Żyje i tworzy w Essen w Niemczech. Marita była równolegle studentką dwóch uczelni: studiowała fotografię na Uniwersytecie Sztuki Pięknych Folkwang w Essen oraz sztukę performance na Jerozolimskiej Akademii Sztuki i Designu Bezalel w Izraelu. Uczestniczyła w warsztatach, które prowadzili m.in Kira O`Reilly, Jürgen Fritz, He Chengyao, Jamie McMurray, Arti Grabowski. W 2011 r. ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Sztuk Pięknych Folkwang w Essen. W tym samym roku wraz z Borisem Nieslonym (Black Market International) oraz innymi artystami założyli PAErsche, laboratorium działań artystycznych, które skupia się na budowaniu sieci kontaktów i współpracy. Marita Bullmann od 2013 roku jest organizatorką i dyrektorką artystyczną platformy sztuki performance Interval, udział artyści z Europy i Chin – wyjaśnia Agnieszka Szablikowska-Trusewicz z Galerii Raczej.

Performance odbył się w ramach akcji "Włącz Łazarz 2017 : Miejscówki", który zorganizowała Galeria Raczej i Fundacja Otwarta Strefa Kultury.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: